World of Warcraft Ücretsiz Hesaplar 2022 | Wow Deneme Girişi ve Şifreleri

World of warcraft ücretsiz hesaplar 2022. Bilizzard tarafından geliştirilen World Of Warcraft oyunu, savaş temalı bir strateji oyunudur. Piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra satışa sunulsa da günümüzde birçok kullanıcı tarafından oynanmaktadır. Ancak bazı oyuncular bu oyun için ödeme yapamayacakları için ücretsiz world of warcraft hesapları arıyorlar.

Aylık ödeme yapmak yerine World of warcraft'a ücretsiz erişim istiyorsanız, web sitemizden giriş yapabilirsiniz. World of warcraft ücretsiz olarak yayınladığımız hesap ve şifreleri en az 1 ay kullanma hakkına sahiptir. Bu oyunu arkadaşlarınızla hiçbir ücret ödemeden oynamak istiyorsanız aşağıdaki giriş bilgilerinden birini alabilirsiniz.World of Warcraft Ücretsiz Hesaplar 2022

World Of warcraft için ücretsiz bir hesap arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Aşağıda yayınladığımız wow ücretsiz hesaplar ve şifreler ile bu oyuna herhangi bir ödeme yapmadan erişmek mümkün. Bunlardan herhangi birine eriştiğinizde, şifreyi değiştirmeniz yeterlidir. Ardından oyunu kolayca oynayabilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yayınladığımız giriş bilgileri sık sık güncellenecektir. Hesap almakta geç kaldıysanız yorum yazabilir veya diğer listeye göz atabilirsiniz.

Vay Giriş YapParola
bhrittans@gmail.comGelpavi198
rawtragiz@gmail.comaztaPen5
cantomi412@gmail.combarwal01
balybazz@gmail.comZimpor919
miltwor9@gmail.comLaybrawis61
bistazal@gmail.comBanilgazz

World Of Warcraft Hesap Oluşturucu

Sitemizde wow free hesaplara olan talebin artmasıyla bu jeneratör programını yayınlamaya karar verdik. Aşağıdaki wow hesap oluşturucu ile dakikalar içinde giriş yapabilirsiniz. Jeneratör, sakladığımız hesapları kullanıcıya gösteren basit bir yapıya sahiptir. Herhangi bir warcraft hackleme işlevine sahip değildir.

Jeneratör Kaldırıldı

Web sitemizde yayınladığımız hesap oluşturucular, yoğun bir şekilde çalıştırıldıkları için önemli hatalara neden oldu. Bu nedenle hesap oluşturucuyu kalıcı olarak kaldırmaya karar verdik. Bir wow ücretsiz hesaba ihtiyacınız varsa, diğer listelere göz atabilir veya yorum yapabilirsiniz.

World of Warcraft Minimum Sistem Gereksinimleri

World of warcraft oyunu ücretli bir oyundur. Bu oyunu bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için sistem gereksinimleri aşağıdadır. Bilgisayarınızda bu donanımlar varsa yayınlamış olduğumuz ücretsiz wow hesaplarından birini alabilir ve oyunu oynayabilirsiniz.

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit ve daha fazlası
 • İşlemci: Intel Core i5 760 veya AMD FX-8100
 • RAM: 4GB
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 560 veya AMD Radeon HD 7850 (Minimum 1GB Bellek)
 • DirectX: DX 9/ Sürüm 9
 • Depolama Alanı: 70GB

World of Warcraft Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit, Windows 8 64bit, Windows 10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i7-4770 veya AMD FX-8319 veya üstü
 • RAM: 8GB
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 veya AMD Radeon R9 290 veya üstü
 • DirectX: DX 11/ Sürüm 11
 • Depolama Alanı: 70GB

Ücretsiz Wow Hesapları (Deneme) 2022 Nisan

World of warcraft oyunu için ödeme yapmak istemiyorsanız aşağıda yayınladığımız yeni hesaplar işinize yarayabilir. Bu tamamen yasal girişlerin çoğu deneme hesaplarıdır. Wow ücretsiz deneme hesapları için 1 ay boyunca herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Erişmekte olduğunuz hesabın şifresini değiştirerek world of warcraft oyununu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Aşağıdaki world of warcraft ücretsiz hesapları sık sık güncellenecektir. Ücretsiz wow hesabı almak için geç kaldıysanız yorum yazabilirsiniz.

Giriş yapmak
Parola
Mikelsen@gmail.com
pZali6mc7
Gaffkelo5672@gmail.com
kayma
art.pinnol@mail.com
gilbiy020
undred.kinggo@gmail.com
dexter388
horwoland67@gmail.com
iptinzil22
Kurth2658@gmail.com
grifazzad
darwin5081@gmail.com
orbaxi969
Lachney226@gmail.com
harboz27
carl.bicza@gmail.com
maizpil37
Mennecke89@gmail.com
manihil
Ceglins11ki@gmail.com
6742341569
prizbin9324@gmail.com
galrenfez
hindu4702@gmail.com
rintobaz
Reader326@gmail.com
iPaxzAL5
Laibo.taz57@gmail.com
imparatorluklar1779
Macbride88@gmail.com
karanlığa
Bringman9648@gmail.com
palmiye63
To Top