Apex Legends Saviors Oynanış Fragmanı Çıktı: Yeni İÇN'leri, Harita Uzantısını ve Daha Fazlasını Açıklıyor

 Sezon 12: Defiance'ın son aşamalarındayız, bu da Apex Legends'ın gelecek sezon Saviors'ı bırakma zamanının geldiği anlamına geliyor . Önümüzdeki sezon, oyunculara oyunlara katılan en yeni Apex Legend olan Newcastle'ı tanıtmaya hazırlanıyor.

Bununla birlikte, Sezon 13: Saviors, Storm Point'i oldukça büyük bir şekilde yeniden şekillendirmeyi planladığı için, Newcastle oyuna eklenen “en büyük” olmaktan çok uzak. Saviors'ın en yeni oynanış fragmanı, Storm Point'teki birkaç yeni İlgi Çekici Noktanın yanı sıra işleri karıştırmak için korkunç bir yeni eklentiyi gösteriyor.Tarih öncesi bir deniz canlısı denizlerden yükseldi ve kuzeybatı kıyısına indi. Yeni POI – Downed Beast, üç rotasyonu birbirine bağlayan yüksek seviyeli bir ganimet bölgesidir: North Pad, Checkpoint ve The Mill.

Apex Legends Sezon 13: Yeni İÇN'leri Tanıtacak Kurtarıcılar

Düşmüş Canavar, Kurtarıcıların en önemli olaylarından biridir ve organik konumu keşfetmenin pek çok olumlu yanı var gibi görünüyor. Canavarın içinde, ekipler tarafından keşfedilebilecek yüksek seviyeli bir ganimet bölgesi var - oyunun herhangi bir noktasında iyi ganimetler toplamak için oldukça iyi bir teklif.

Apex Legends ayrıca yeni bir PvE İlgi Çekici Noktası – IMC Armories ekliyor. Bu yeraltı yapılarına, oyuncular POI'ye yaklaştığında kendini gösteren bir rampadan erişilebilir. Cephaneliği etkinleştirmek, rampayı kapatacak ve kilitleyecek ve birden fazla Spectre dalgasına karşı savaş başlatacaktır.

Surviving the Specters, oyunculara bir sürü ganimet sağlayacak ve bunu Apex Legends'ta bir maçın başlangıcı için harika bir başlangıç ​​noktası haline getirecek.

Saviors ayrıca, genel olarak dakikadan dakikaya oynanışı iyileştirmek için küresel bir ayar geçişi gibi Apex Legends'ta bir dizi QoL (Yaşam Kalitesi) değişikliği sunacak. Cenote'ye yeni bir Prowler kampı ve Prowlers'ı yeni bir ortamda almak için bir mağara eklendi. Harita genelinde oyuncu deneyimini pürüzsüz hale getirmek için yüzlerce daha küçük QoL güncellemesi yapıldı.

To Top