COD Mobile -CODM Kullanım Kodu 10 Mayıs 2022 Call of Duty Redemption

CODM Redeem Code 10 Mayıs 2022 COD Call of Duty Redeem kodları burada. Heyecan verici ödüller almak için COD Mobile kullanma kodunu alın. PUBG Mobile , Battleground Mobile India ve Free Fire ile birlikte Call of Duty mobile , gençler arasında en beğenilen ve en çok oynanan oyunlardan biri. Oyun, II. Dünya Savaşı planında yaratılmıştır ve oyuncular tarafından oldukça beğenilmektedir. COD Redeem kodları size oyunda premium olan şeyler alabilir.

CODM Kodu Kullan

Oyunun geliştiricileri, oyunu zaman zaman yeni özellikler ve ödüllerle yükseltiyor. Son zamanlarda içerik oluşturucular oyunu Call of Duty – Blacks Ops Cold War adlı yeni bir güncelleme ile yükselttiler . Her ay, oyunun kendisinde heyecan verici ödüller için kullanılabilecek Yeni COD Mobil kullanım kodları yetkililer tarafından sağlanmaktadır.

Oyun Infinity Ward tarafından geliştirildi ve bu oyun II. Oyun çıktıktan kısa bir süre sonra bir hit oldu ve Infinity Ward her ay yeni değişiklikler yapıyor. Yetkililer, Call of Duty Redeem code, COD Mobile redeem code ve CODM redeem code gibi birçok isimle aranan kullanım kodlarını yayınlamaya devam ediyor.

OD Mobil Kodu Kullan

Infinity Ward, dünyanın en büyük oyun serilerinden biridir ve birçok oyuna sahiptir. Call of Duty, franchise'ın en çok indirilen ve oynanan oyunlarından biridir. Kullanıcıları oyunla meşgul etmek ve ilgilendirmek için yeni özellikler ve ödüller içeren görünüm eklemeye devam ediyorlar.

10 Mayıs 2022 Call of Duty kullanma kodunu arıyor olmalısınız ve biz de size bunları sağlamak için buradayız. Bu COD kullanma kodlarını kullanarak silahlarınızı, silah görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Bu kodlar sık ​​sık yayınlanıyor. Bu kodları kullanma süreciyle ilgili ayrıntıları size sağlayacağız.

Call of Duty Kullanım Kodları

Kodu Kullan Eklendi

UNICEF 250 Haziran 2021

BMRNZBZNKC 250 Haziran 2021

BMRCZCZ8CS 8 Haziran 2021

BMRMZBZESA 10 Mayıs 2021

BLMLZCZH88 100 Mayıs 2021

BJUOZBZCCP 100 Mayıs 2021

BKGUZCZ8G8 10 Mayıs 2021

To Top