COD Mobile – Crown of Kings Draw – Phantom Osiris, Kum Sıyırıcılar ve Daha Fazlası

Yeni çekiliş, Kralların Tacı nihayet geldi. Mısır tanrısı Osiris'in yerine geçme ve savaş alanına hakim olma zamanı. COD Mobile Crown of Kings Draw – Phantom Osiris'ten tüm görünümleri nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.


COD Mobile'a nihayet yeni bir çekiliş geliyor. 4. sezonun ilk çekilişi, oyun başladığından beri en çok beklenenlerin çoğunu elinde tutuyor. Sonunda efsanevi bir yakın dövüş silahı görünümüne kavuşacağız.

COD Mobile'da Crown of Kings Draw'un Ödülleri Nelerdir?

Tüm çekilişlerde olduğu gibi, ödülün değeri her oyuncuya bağlıdır. Sunulan görünümleri ve ödülleri beğendiyseniz, almaya değer. Değilse, belki COD puanlarınızı tutun. Ama bu oldukça özel. İşte nedeni:


Efsanevi Operatör – Phanom Osiris


Efsanevi Yakın Dövüş Silahı – Kum Sıyırıcılar Kali Sticks


Epik İfade


Ak117 Epik Deri – Kanatlı Lapis


Thumper Epik Cilt – Kanatlı Lapis


Wingsuit Epik Görünümü – Kanatlı Lapis


Efsanevi Tılsım – Öte Dünya Cetvel


Savaş Baltası Epik Görünümü – Kanatlı Lapis


Tank Epik Görünümü – Kanatlı Lapis


Efsanevi Arama Kartı – Ziyaret

Yeni çekiliş, toplanacak destansı ve efsanevi öğelerle dolu. Kali Sticks hayranıysanız mutlu olacaksınız. Oyun tarihinde efsanevi bir görünüm alan ilk yakın dövüş silahıdır.

Phantom Osiris cildi de şimdiye kadar gördüğümüz en iyilerden biri. Ara ve Yok Et için kişiselleştirilmiş bomba kitleri, öldürme serisi için destansı bir nöbetçi taret ve hatta cilde özgü efsanevi bir AR Öldürme Sayacı gibi birçok harika özelliğe sahiptir.

To Top