COD Mobile Sezon 4'te En İyi PDW Dizilimi – Meta SMG Seçeneği

PDW, Call of Duty serisinin ikonik bir silahıdır. Son zamanlardaki güçlendirmelerle birlikte beklenmedik bir şekilde hızlı bir şekilde metanın zirvesine yükseldi. İşte COD Mobile Sezon 4'teki en iyi PDW yüklemesi .


Sezon 4: Wild Dogs yaması, özellikle metada birçok değişiklik getirdi. Beklenmedik bir şekilde, zaten sağlam bir silah olduğu için, PDW üç büyük güçlendirme aldı:

Genişletilmiş Etkili Menzil

Azaltılmış ADS Yayılımı

Bacak ve Kalça için Artan Hasar Çarpanı

Bu, silahı o kadar ünlü yaptı ki, hemen hemen her teçhizatta kesinlikle her yüksek MMR oyununda görebiliyorsunuz.

PDW – COD Mobile Sezon 4 için En İyi Dizilim

PDW, bu yamada onu tamamen bir silah canavarına dönüştüren bazı ciddi güçlendirmeler aldı. Kısa mesafeli dövüş söz konusu olduğunda, oyuncuların ilk iki seçeneğinden biri haline geldi. Klasik COD Modunda daha popüler olsa da, BR için hala mükemmel bir seçimdir.

Namlu: Monolitik Bastırıcı

Namlu: MIP Genişletilmiş Hafif Namlu

Stok: YKM Hafif Stok

Lazer: OWC Lazer – Taktik

Arka Kavrama: Granül Kavrama Bandı

PDW ile oynamaya gelince, kurallar basittir. Hareket eden her şeyi vur. Ateş hızı hızlıdır ve herhangi bir rakibi yok edebilirsiniz. Bununla birlikte, silahı daha kısa haritalarda, özellikle de Black Ops 2 haritalarında aldığınızdan emin olun - çünkü PDW de BO2'de uzun bir süre en iyi köpekti.

BR için, en iyi silah olmasa da, hala orada. Rakibinize yakınlaşmak için mevcut tüm hareket araçları ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. PDW'nin uzaktan korkunç olduğunu unutmayın.


To Top