Elden Ring Smithing Stones: Her Bell Rulman Nasıl Bulunur?

Elden Ring'de dört Smithing Miner's Bell Rulman ve beş Somberstone Miner's Bell Rulman vardır. Hepsini burada bulabilirsiniz.

Elden Ring zor . Bu, FromSoftware oyununun ön izlemesini oynayan hiç kimseyi şaşırtmayacaktır, ancak bu bile sizi mutlaka göreceğiniz tüm "Sen Öldün" başlık ekranlarına düzgün şekilde hazırlamayacaktır. Bu macerayı atlatacaksan güçlü silahlara ihtiyacın olacak. Ve güçlü silahlar elde etmek için Smithing Stones'a ihtiyacınız olacak . Bir sürü. 


Demir taşları, ister bıçaklar, ister asalar, kalkanlar veya mızraklar olsun, silahlarınızın seviyesini yükseltmek için kullandığınız şeydir. Silahlarınızı yükseltmek için bu taşları (ve bazı rünleri) Roundtable Hold'da Usta Demirci Hewg'e sunarsınız . Smithing Stones dünyada bulunabilir ve birkaç düşmandan düşebilir. Ancak seviye atlama sürecini hızlandırmak için onları satın almak çok daha kolay. Söylemesi utanç verici, ancak bu, oyuna ancak 50 saat kadar yapabileceğimi öğrendiğim bir şey. Hatalarımdan ders alın.

Smithing Stones'a en kolay şekilde erişmek için Bell Rulmanları toplamanız gerekecek. Oyunda böyle dokuz Rulman vardır ve bu kılavuz hepsinin konumlarını içerir.

İlk olarak, temel bilgiler. Demircilik taşlarını satın alabileceğiniz iki yer var: Liurnia of the Lakes'in kuzeybatısındaki bir dev olan Smithing Master Iji'den (yukarıda resimde görülüyor) ve ayrıca  Roundtable Hold'daki Twin Maiden Husks . Iji daha basittir, o yüzden onunla başlayalım.

Aşılı Godrick'i yendikten sonra ( iyi şanslar!), Aradaki Ülke'nin ikinci büyük alanına gireceksiniz: Göllerin Liurnia'sı . Iji'yi bulmak için gölün kuzeybatı bölgesine kadar gitmeniz gerekiyor. Kıyıya geldiğinizde Kral Mezarı Harabelerini bulacaksınız . Öldürmeniz (ya da koşmanız) gereken bir sürü iskelet büyücü var. Harabelerin kuzey kısmında, vurursanız kaybolacak sihirli bir duvar var. Bunu yapın ve sağınızda bir Grace Sitesi göreceksiniz. Solunuzda Smithing Master Iji olacak.

To Top