Elden Ring'de En İyi Son

Elden Ring, oyuncuların Elden Lord'a yolculukları sırasında elde edebilecekleri birkaç sona sahiptir ve burada oyuncuların ulaşabileceği en iyi bitişi vurgulayacağız.

Bir Tarnished'in Elden Lord olma yolculuğu, kaotik düşmanlar ve ilginç seçimlerle doludur. Elden Ring'de uygun son olarak kabul edilen bir son yoktur.Her birinin kendi teması ve çözünürlüğü vardır. Ancak bundan bağımsız olarak, tüm sonlar da eşit değildir. Bazıları Elden Ring'in sonunu tamamen yeniden hayal ederken, diğerleri onu biraz değiştirecek.

İşte Elden Ring'de sıralanan her son.

Her Elden Ring Bitiş Sıralaması

Elden Ring'deki her sonun sizin yorumunuza bırakıldığını belirtmekte fayda var. Farklı görevler boyunca çeşitli ipuçları, ne üzerinde çalıştığınızı anlamanıza yardımcı olacaktır.

6. Umutsuzluk Çağı

Bu, Elden Ring'deki nihai kötü son. Bu sonda, Elden Lord olarak tüm Aradaki Lands'e bir lanetin düşmesine izin vererek dünyayı daha da kaosa atmak için kendinizi aşağılık Gübre Yiyen ile hizaya sokuyorsunuz.

Bu, Dung Eater'ın çektiği ve bu ruhu kirleten lanetin aynısı. Kirlenmiş ruhlar Erdtree'ye geri dönemedikleri için acı dolu bir hayat yaşamak zorunda kalırlar.

5. Düzen Yaşı

Bu, Elden Ring'deki nihai iyi son. Bir ütopyayı bir yerin başına gelebilecek en iyi şey olarak görüyorsanız. İçinde, Elden Lord olarak hırslarının Tanrılarını ortadan kaldırıyorsunuz.

Fikir, hırsı olanların onlara karşı eşit hırslı bir düşman yaratacağı olduğundan, hiçbir hırs olmadan hiçbir kötülük ortaya çıkmaz.

Bu çok açık uçlu bir son, birçok kişi bunun zaman çizelgesini sıfırladığına inanıyor. Bu bir Düzen Çağı olmasına rağmen, oyuncuları yalnızca döngünün başlangıcına götürür. Düzen ve uyumun olduğu yerde.

Ancak bu Düzen Çağı'nın kalıcı olduğu ve Altın Düzen'in kendisinin tamamen yeniden inşa edildiği temaları da var. Yani hiçbir değişiklik olmayacak ve bu düzen, Aradaki Topraklar boyunca eonlarca sürecek.

Ancak bu sonu elde etme şekliniz biraz kaotik ve görünüşe göre hiçbir şey göründüğü gibi değil. Bu yüzden bu Düzen Çağı sadece geçici olsaydı daha mantıklı olurdu.

4. Kırılma Yaşı

Bu, Elden Ring'de elde edilebilecek en basit sondur. Oyuncuların herhangi bir yan görev yapmasını gerektirmez, bu yüzden onu elde etmek için Lands Between'deki tüm zorunlu patronları geçmeniz yeterlidir.

Elden Beast'i yendikten sonra, Elden Ring'i onarabilecek ve kırığa bir son verebileceksiniz. Bunu yaparak, kendiniz Elden Lord olarak yükseleceksiniz.

Ancak çoğu kişi bu sonun devam ettiğinden daha derin olduğuna inanıyor. Çok fazla soruya cevap vermiyor ve yoruma çok şey bırakıyor.

Elden Lord olarak oyuncu nasıl hükmedecek? Bu, kimsenin otoritelerini sorgulamayacağı anlamına mı geliyor?

Malenia , Blade of Miquella ve Mohg, the Blood Lord isteğe bağlı patronlar olduğundan, bu, oyuncunun onları hayatta tutmayı seçebileceği anlamına mı geliyor?

Cevaplanması gereken birçok soru kaldı, bu yüzden Age of Fracture oyuncunun alabileceği en heyecan verici sonlardan biri.

Age of Fracture sonunu elde etmek için oyuncuların, Ash'in Başkenti Lyndell'e ilerleyerek ve Elden Beast'i yenerek ana hikayeyi tamamlamaları gerekecek.


To Top