Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 Canlı Etkinliği – Çıkış Tarihi, Başlangıç ​​Saati ve Daha Fazlası

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2'nin sonu yaklaştı ve bir Canlı Etkinliğin gelmesi bekleniyor. Yaklaşan Canlı Etkinliğin tüm detayları burada.

Fortnite Sezonlarının her birinin sonunda, sunucular kapanır ve oyunculara yeni sezonu getirmek için bakım gerektirir.Ancak bazen Epic Games, Fortnite sezonunun sonu için Fortnite Canlı Etkinliği adı verilen özel bir etkinlik getirir. Bunlar genellikle hikayeyle ilgilidir ve izlemesi oldukça inanılmazdır.

Son Canlı Etkinlik Aralık 2021'de geri döndü ve Fortnite Bölüm 2 Sezon 8, adanın ters döndüğünü gördü. Ve şimdi yeni bir etkinlik yayınlanacak gibi görünüyor.

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2'nin sona ermesi için Canlı Etkinlik hakkında bildiğimiz her şey burada.

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2'de Canlı Etkinlik Olacak mı?

Her şey Fortnite Bölüm 3 Sezon 2'nin sonunda gerçekleşen bir Canlı Etkinliğe işaret ediyor gibi görünüyor. Ancak Epic Games henüz hiçbir şeyi doğrulamadı.

En son içerik güncellemesi ayrıca Fortnite'ta The Collider adlı yeni bir POI getirdi . Bu İÇN, son sezonun hikayesinin önemli bir parçası olan IO'nun Kıyamet Cihazıdır.

Epic Games, Canlı Etkinliği henüz onaylamazken, @FortniteGame Twitter hesabında bir teaser paylaşıldı. Bir ayı/makine simgesiyle biten bir kekemelik videosu paylaştı.

Tecrübeli Fortnite oyuncuları, Fortnite Bölüm 1 Sezon 9'daki Canlı Etkinliğin önemli bir parçası olduğu için bu Mecha-Bear simgesini tanıyacaktır.

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 Canlı Etkinlik Çıkış Tarihi, Başlangıç ​​Zamanı ve Kapalı Kalma Süresi

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2'nin Canlı Etkinliğinin 3 Haziran'da başlaması çok muhtemeldir. Bu, son sezonun Savaş Bileti'nin sona erdiği zamandır.

Henüz etkinliğin tam olarak ne zaman başlayacağını bilmesek de dosyalarda bir geri sayımın olduğunu biliyoruz. Bu, oyuncuların etkinliğin ne zaman başlayacağına dair oyun içinde bir zamanlayıcı görecekleri anlamına gelir.

To Top