Fortnite Bölüm 3 Sezon 2'de Leaning Towers yakınında Seviye Atlama Simgesi Nereden Toplanır

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 sırasında Omega Şövalye Paketi satın alanlar, seviye atlamak ve cildin diğer kozmetik ürünlerini kazanmak için toplanabilecek bir dizi Seviye Atlama Simgesi alacaklar. Başlamak için oyuncular, bu değerli koleksiyonları keşfetmek için Titled Towers'ın yakınlarına seyahat edebilir. Bu, belirtilen yerin dışına çıkmanız gereken yerdir.

Bu yolculuğa Tilted Towers'ın güney tarafına giderek başlayabilirsiniz. Oradan, altındaki çimenli dağa giden yolu bulup takip etmelisiniz. Zirveye ulaştığınızda, zeplin altında bir jeton bulmak için sol taraftaki uçuruma gidin. Göremiyorsanız, teleferiğin caddenin diğer tarafında, benzin istasyonunun hemen önünden geçtiğini belirtmekte fayda var.


Geçen sezondaki Hükümdar görevlerinde olduğu gibi, bu jetonlar sadece bir kez seviyenizi yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda XP ilerlemenizi de kaydeder. Yani eğer 57. seviyedeyseniz ve 58. seviyeden sadece 100 XP uzaktaysanız, koleksiyon artık size 59. seviyeden 100 XP daha uzak olacak. Daha da önemlisi, bulduğunuz her yedi jeton size yeni bir kozmetik verecektir. İlk hafta boyunca oyuncular, Omega'nın siyah ve altın zırhıyla eşleşen uzun bir kılıç olan King's Torment Back Bling'in kilidini açmak için tüm jetonlarını bulabilirler.

To Top