Pokemon GO Ditto Kılık Değiştirme ve Nasıl Yakalanır – Mayıs 2022

Ditto'yu Pokemon GO'da ve Mayıs 2022'deki tüm farklı Ditto kılıklarında nasıl yakalayacağınız aşağıda açıklanmıştır!

Ditto, hayranların en sevdiği Pokemon'dur ancak Pokemon GO'da birini yakalamak son derece zor olabilir. Aslında, vahşi doğada yakalamak için bir Ditto'yu asla göremezsiniz.

Son Pokemon GO April Fools etkinliği , oyunculara Dittos'u yakalama şansı verdi, ancak o zamandan beri onları bulmak bir mücadele oldu.

Bu, oyuncuları şaşkına çeviren tek Özel Araştırma Görevi değil. Pokemon GO oyuncuları hala Landorus, Thundurus veya Tornadus'un fotoğraflarını çekemiyor !

Neyse ki, Ditto'yu Pokemon GO'da bulmak hala mümkün. Yine de, bu yaramaz 'Mon'un kendini nasıl gizlediğini bilmen gerekecek!

İşte Ditto'nun Mayıs 2022'de olduğu gibi gizlenebileceği her Pokemon'un bir listesi!

Pokemon GO'daki Her Ditto Disguise - Transform Pokemon Nasıl Yakalanır

Bunlar, Ditto'nun Mayıs 2022'de olduğu gibi gizlenebileceği Pokemon'ların tümü:

Ekans

mide bulantısı

Doğa

Surskit

Finneon

Lillipup

sallamak

girdap

Bu Pokemonlardan herhangi birini yakaladıktan sonra Ditto'ya dönüşme ihtimali var. 'Oh?' diyen bir mesaj Pokemon tekrar Ditto'ya dönüşmeden önce ekranda belirecek!

Pokemon GO'da Ditto'yu yakalamanın tek yolu bu, bu yüzden sabırlı olmanız ve yukarıdaki tüm Pokemonları yakalamaya çalışmanız gerekecek!

Ditto'yu Mayıs 2022'de Pokemon GO'da yakalamada iyi şanslar! Bu Pokemonlardan herhangi birinin Ditto olma şansı çok düşük olduğundan kesinlikle buna ihtiyacınız olacak.

To Top