Pubg Bgmi 1.8 Pürüzsüz + Aşırı | 90 FPS Konfigürasyonu %100 Çalışıyor

 Doğrudan KRAFTON tarafından sunulan Battlegrounds 1.8.0 güncellemesine hoş geldiniz Hindistan. – Bgmi  pubg 1.8 90 fps yapılandırma  indirme KalıcıHeyecan verici Flora Menace modu burada ve Royal Pass Ay 3 yepyeni bir durumda ve oradaki Şef'ten bir şeyler pişirdiğini duyuyoruz! Seni bekleyen tonlarca etkinlik ve harika ödüller kazanma şansı var.


Öyleyse ne bekliyorsun? Arkadaşlarınızı arayın ve bugün savaş alanlarına atlayın!


Yalnız gidebilir veya görev çağrısına cevap vermek ve düşmanlarınızı kafa kafaya almak için arkadaşlarınızla takım kurabilirsiniz.


[ TÜM YENİ SAVAŞ ALANLARI ] –


Bu güncellemede oyuna Flora Menace lezzetini ve Royale Pass'e Şefin lezzetini ekliyoruz ve yepyeni Savaş Alanlarını deneyimlemenizi bekleyemeyiz!


Lansman sırasında Erangel'de mevcut olacak ve ayın ilerleyen saatlerinde Livik ve Sanhok'a genişleyecek olan Flora Menace Tema Modu ile tanışın. Flora Menace, Erangel'in bazı bölgelerini işgal etti, sağlığı yenilemek için yaşam bariyerleri yarattı ve yağmalamak için nano çekirdekler üretti. Yepyeni Hücre Matrisi yalnızca Erangel'de mevcut olacak ve düşmanlarınıza karşı savaşmanız ve onları yok etmeniz için bir moshpit'e izin verecek!


Üç canlandırma bittiğinde, en sevdiğiniz savaş alanlarına geri dönersiniz. Royale Pass Ayı, Cyber ​​Kitchen'dan size harika yeni kıyafetler getiren Chef'in lezzetleriyle başlarken, ayrıca bir sürü yeni etkinliğimiz var,


Ay Tavşanı görevleri ve çok çeşitli ödüllerin sunulduğu yaklaşan Dussehra etkinlikleri dahil.

Dahası, daha birçok heyecan verici mod gelecek! pubg 1.8 90 fps yapılandırma İndir


[ HİNDİSTAN KA BATTLEGROUNDS ] –


Sanal bir dünyada geçen BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA, birden fazla oyuncunun savaşmak ve savaş alanlarında ayakta kalan son kişi olmak için stratejiler uyguladığı yeni bir battle royale oyunudur. BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA'da oynaması ücretsiz, çok oyunculu bir deneyim, oyuncular savaşabilir Takım tabanlı veya solo olabilen Flora Menace dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarında.


Sanal bir ortamda farklı arazilere sahip çeşitli haritalar sunan BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA, bir cep telefonunda gerçekten sürükleyici bir deneyim oluşturmak için 3D sesle zenginleştirilmiş canlı fantastik dünyalar getirmek için Unreal Engine 4'ün tüm yeteneklerini kullanır. Size uygun harita ve modu seçin ve heyecan verici bir sürüşe hazırlanın. Oynaması ücretsiz yeni oyun BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA, saf dövüşten daha fazlası, aynı zamanda bir savaş royası modunda veya ücretsiz bir silahlı çatışmada veya hatta bire bir TDM'de düşmanlarınızı alt etmek için stratejiler geliştirirken bir zeka savaşıdır.


Meydan okumaya hazır mısın? Ayrıntılı aylık yeni içerik güncellemeleri ve birinci sınıf işbirlikleri ile bu battle royale oyununda her zaman sabırsızlıkla bekleyecek bir şeyler vardır. Takvimde ilerledikçe, sizden giderek daha fazla geri bildirim duyacağız ve ortaklarla birlikte çalışacak ve yolunuza heyecan verici yeni işbirlikleri getireceğiz.


#IndiaKaBattlegrounds deneyimini yaşamaya hazır mısınız? #BATTLEGROUNDSMOBILEINDIA pubg 1.8 90 fps yapılandırma kalıcı


Sabit bir internet bağlantısı gerektirir.

BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA minimum sistem gereksinimleri: Android 4.3 veya üzeri ve en az 1.5 GB RAM bellek.


#BATTLEGROUNDSMOBILEINDIA uygulaması yalnızca Hindistan'daki oyuncular içindir ve KRAFTON tarafından hizmet verilir


Resmi URL

www.battlegroundsmobileindia.com


Güncelleme Yapılandırması PUBG Mobile 1.6.0 için Tüm Grafiklerin Kilidini Açın


pubg 1.6 90 fps yapılandırma  İndir


Global:  “Android/data / com.tencent.ig / Yapıştır ve Buraya Değiştir” klasörüne kopyalayın veya kesin


Krjp:  “Android / data / com.pub.krmobile / Yapıştır ve Buraya Değiştir” klasörüne kopyalayın veya kesin


Vietnam:  “Android / data / com.vng. pubgmobile / Yapıştır ve Buraya Değiştir” klasörüne kopyalayın veya kesin


Tayvan : “Android / data / com.rekoo.pubm / Paste and Replace Here” klasörüne kopyalayın veya kesin


Battlegrounds Mobile India : “Android / data / com.pub.imobile / Yapıştır ve Buraya Değiştir” klasörüne kopyalayın veya kesin


Ve Config için istediğiniz çözünürlüğü seçin ve hepsini kopyalayın.

To Top