PUBG Mobile 1.7 Güncelleme İndirme, Çıkış Tarihi, APK Dosyası

PUBG Mobile 1.7 Güncelleme İndirme, Çıkış tarihi, APK Dosyası burada ele alınacaktır. PUBG Mobile 1.7 güncellemesi çıktı ve bugün 16 Kasım 2021'de yayınlandı. Güncelleme sayesinde oyuncular çeşitli yeni özelliklerin ve işlevlerin keyfini çıkarabilecekler . Bazı önemli özelliklerin gelecek sürüme dahil edilmesi muhtemeldir. Krafton'dan bir sonraki güncelleme çapraz olaylardan oluşacak.

PUBG Mobile 1.7 Güncelleme İndirme

Arcane dünyasından oyun modu aktiviteleri, yani oyuncular League of Legends karakterleriyle tanışacaklar. En yeni PUBG mobil güncellemesi bugün 16 Kasım'da yayınlandı. Öncekiler gibi, en son güncellemenin de aşamalı olarak, bölge bölge dağıtılması planlanıyor, bu da herkesin aynı anda erişemeyeceği anlamına geliyor.Krafton'a göre, Güncelleme 1.7'nin hem küresel hem de Hindistan pazarları için resmi yayın tarihi 16 Kasım 2021. Ekip, yama notlarını bölgelere göre dağıtacak. Oyunu dünya çapında güncellemek için birkaç saat.

PUBG Mobile 1.7 Çıkış Tarihi 2021

PUBG Mobile güncellemesi bugün yayınlanacak ve hem küresel hem de BGMI (Hint) sürümleri için geçerli olacak. PUBG Corporation'a göre BGMI/PUBG Mobile için bu güncelleme bugün yayınlanacak. Eşzamanlı olarak PUBG Mobile'ın dünya çapındaki versiyonu bugün piyasaya sürülecek. Bu PUBG Mobile 1.7 güncellemesi, bir önceki gibi yeni özellikler içerecek. UBG Mobile 1.7 için APK dosyası indirilebilir.

PUBG Mobile'ın 1.7 sürümü çıktı ve artık dünya çapındaki sürüm için APK dosyasını indirebilirsiniz. Oyuncu tabanı, PUBG Mobile'ın sürekli yükseltmelerinin bir sonucu olarak büyüdü. Oyunun 1.7 güncellemesindeki yeni özelliklerin bir sonucu olarak oyuncuların coşkusu arttı. Google Play Store ve Apple App Store da en son sürümü aramak için iyi yerlerdir.

PUBG Mobile 1.7 İndir apk

Bunun dışında oyuncular APK dosyasını indirerek güncellemeyi alabilirler.

Normal ve Kompakt APK dosyaları, iki tür APK dosyasıdır. Oyuncular bu dosyaları PUBG Mobile resmi web sitesinden alabilirler . Yukarıda verilen bağlantıya tıklayarak PUBG Mobile 1.7 güncellemesinin standart APK sürümünü indirebilirsiniz.

PUBG Mobile 1.7 Güncelleme APK'sı Nasıl Yüklenir

Başlamak için, önce sağlanan bağlantıdan güncellenmiş APK dosyasını indirmelisiniz.

Ardından cihazınızda Bilinmeyen Kaynaktan Yükle seçeneğine izin vermelisiniz ve ardından PUBG Mobile 1.7 APK dosyasını yükleyebilirsiniz.

Ardından, yüklendikten sonra oyunu telefonunuzda başlatmanız gerekir.

Bundan sonra, güncelleme ile birlikte gelen yeni özellikleri test etmeden önce hesabınızla PUBG Mobile oyununa giriş yapmalısınız.

PUBG Mobile'ın iOS sürümü 1.7 sürümüne güncellendi.

iOS'ta PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi için aşağıdaki noktalara bakın. Ayrıca, iOS Kullanıcıları için PUBG 1.7 Güncellemesinin çıkış tarihi gibi ilgili bilgileri de arayabilirsiniz.


16 Kasım 2021'de PUBG 1.7 Mobil Güncellemesinin iOS sürümü yayınlanacak.


PUBG Mobile 1.7 Güncellemesinin toplam indirme boyutu 700 MB'dir.


Kaynaklara göre kısa süre içinde cihazınızın App Store'unda kullanıma sunulması bekleniyor.


Son olarak Android / iOS için PUBG 1.7 Güncellemesini indirebilir ve oyunu iPhone veya iPad'inizde oynayabilirsiniz.

PUBG 1.7 Güncelleme Kurulumu

Hepimizin bildiği gibi, PUBG 1.7 artık Krafton sayesinde Android, iOS ve diğer cihazlar için mevcut. Ayrıca, oyuncular oyunun tadını çıkarabilmeleri için bu güncellemeyi endişeyle bekliyorlardı. Hepimizin bildiği gibi güncelleme apk dosyasını harici bir dosya olarak indirmeniz ve ardından mobil cihazınıza kurmanız gerekmektedir. Bundan sonra, cihazınızda bu güncellemeyi indirmek için yeterli alan ve internet bağlantısı olup olmadığını kontrol edin. Oyun kaynak paketini indirdikten sonra nihayet oyunu oynayabilirsiniz.

Android PUBG Mobil 1.7 Güncelleme APK

16 Kasım 2021'de Android için PUBG (Player Unknown Battlegrounds) 1.7 Güncellemesi yayınlanacak.

İkincisi, apkpure.com gibi üçüncü taraf web sitelerinden apk dosyaları alabilirsiniz.

Bundan sonra, PUBG 1.7 Güncelleme indirme apk dosyasını ve oyun içi kaynak paketini edinmek için Uygulama prosedürünü izleyin.

Son olarak, Android için PUBG 1.7 Güncellemesi yakında yayınlanacak.

Mirror Island, New Maps, Gun Skins ve diğer gerçekçi grafik doğaçlamalar yeni eklemelerdir.


Resmi PortalBuraya Tıkla
MPNRC Ana SayfasıBuraya Tıkla
To Top