Realme GT Neo 3T, Snapdragon 870 ile Geekbench'te görünüyor

 Realme'nin GT Neo3'ü piyasaya sürmesinin üzerinden çok zaman geçmedi , ancak şirket şimdiden bunun biraz farklı bir varyasyonu üzerinde çalışıyor. Bu, bugün daha önce duyduğumuz gibi GT Neo 3T olarak adlandırılacak ve bazı yerlerde sertifika dansı çoktan yapıldı . Bu, piyasaya sürülmesinin çok uzak olmadığı anlamına geliyor.Bir nevi GT Neo 3T'nin Geekbench veritabanında da tespit edildiğini doğrulamak için, bir prototipe sahip olan biri onu açıkça ölçütlerin adımlarını attığından. Bu, MediaTek'in Dimensity 8100 yonga seti tarafından desteklenen Neo3'ün aksine, Neo 3T'nin dümende Qualcomm'un eskiyen Snapdragon 870'ine sahip olacağı gerçeğini ortaya çıkardı.

Bu, 8 GB RAM ile tamamlanacaktır (ancak birden fazla bellek sürümünün sunulması muhtemeldir). Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, GT Neo 3T, üstte Realme UI 3.0 ile Android 12'yi ilk günden çalıştıracak. Değeri ne olursa olsun, prototip Geekbench 5'te 1.003 tek çekirdekli puan ve 2.607 çok çekirdekli puan almayı başardı.

Farklı bir listeye göre Realme GT Neo 3T'nin 64 MP ana arka kameraya ve 16 MP selfie kamerasına sahip olması bekleniyor. Ve yukarıda bahsedilen sertifikalar sayesinde 256GB'lık bir versiyonun olacağını ve Neo 3T'nin 6,5" ekrana sahip olduğunu biliyoruz.

Artık kapaklar açıldığından, önümüzdeki günlerde ve haftalarda bununla ilgili daha fazla sızıntının ortaya çıkmasını bekleyin, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

To Top