Samsung Electronics, 6G ağı ve teknolojisine hazırlanıyor

Samsung, birçok sürdürülebilir değişikliğe öncelik verir ve güvenilir, bilgili, yenilikçi markalar, çevre kuruluşları ve endüstri grupları aracılığıyla başkalarıyla ortaklıkları güçlendirir. Yalnız değildir, değişimi sağlamak için başkalarıyla koordinasyon içinde çalışır.Samsung, çevre sorunlarını paralel işbirliği içinde çözmek için mükemmel konukseverlik ve hizmetler sunan saygın bir ortaktır. Her gün yeni adımlar atarak ve benim ve PG ayak izinizi azaltmaya yardımcı olarak.

Bir değer zinciri oluşturmak çok önemlidir ve Samsung, birlikte çalışmak için küresel erişiminden ve öncü ruhundan yararlanmaktadır. Samsung İş Ortakları, dünyanın sürdürülebilir kalkınma hedeflerine ulaşmasına yardımcı olma vizyonunu paylaşıyor.

Samsung sürdürülebilir hedeflere nasıl ulaşacak?

Samsung'un faaliyetlerinin merkezinde çevresel önlemlerin yer aldığını hepimiz biliyoruz. Her zaman insanın ve faaliyetlerinin doğa ve ekosistem üzerindeki etkisini azaltmaya odaklanmaya çalışır. Sera gazı emisyonlarını azaltmak için çalışmalar yapılıyor.

Doğayı bilinçsizce etkileriz, çünkü ne kullandığımız, ne yediğimiz ve ne sürdüğümüz önemlidir? hedef, bu şirketleri bilime dayalı temel ilkeler oluşturmaya ve hedefe ulaşmak için çalışmaya davet ediyor.

Samsung, ortaklarını operasyonel verimliliği artırmaktan, ambalaj ve ambalaj malzemelerini azaltmaktan ve gıda israfını azaltma çabalarını yoğunlaştırmaktan sorumlu tutuyor. Aramark , Samsung'un ekim alanlarını artırmasına ve ormansızlaşmayı önleme politikasını uygulamasına yardımcı olan istikrarlı ortaklardan biridir.

Biliyorsun? Samsung'un güç tüketimi %9.5'e düştü ve birkaç gün önce en iyi enerji yönetimi için iki Energy Star 2022 Ödülü'ne layık görüldü. Operasyonel enerji verimliliğini artırmak ve yenilenemeyen enerji kaynaklarının kullanımını azaltmak için daha çok çalışın.

Aramark kimdir?

Yaygın olarak "Aramark" olarak bilinen Aramark Corporation, eğitim, sağlık ve ticari müşterilerine yönelik bir Amerikan gıda ve hizmet sağlayıcısıdır. 2017 yılında işbirliğine başlayan ve Samsung'da her türlü yönetimi kolaylaştırmaya odaklanan Aramark, Samsung'un en dayanıklı ortaklarından biridir.

Şirketin hedefleri arasında bitki bazlı menüler geliştirmek ve sunmak, gıda israfını azaltmak için çalışmak, tek kullanımlık plastik kullanımını azaltmak, enerji verimliliğini artırmak ve son olarak ama en az değil, bir strateji ve katılım için destek sağlamak yer alıyor.

To Top