Ücretsiz Tinder Hesapları 2022 | 1 Aylık Premium Altın ve Artı Girişler

Ücretsiz tinder hesapları 2022. Tinder, facebook'a kaydolabileceğiniz bir flört uygulamasıdır. Bu uygulamada karşılaştığınız kişileri “sağa” veya “sola” kaydırarak arkadaş edinebilirsiniz. Bu çok popüler uygulama, birçok özelliği ile ücretsizdir. Ancak daha fazla kişiyle arkadaş olmak veya mesaj hakkınızı arttırmak için tinder gold, premium veya plus üyeliklerden birini satın almanız gerekmektedir. Bir Tinder premium hesabına sahip olduğunuzda, yakın çevrede arkadaş bulma imkanı ve daha birçok özellik üyeliğinizde tanımlanır.

Bu uygulamadaki önemli özelliklerin premium üyelik gerektirmesi, birçok kişinin ücretsiz tinder premium hesap aramasına neden oldu. Bu nedenle web sitemiz, herhangi bir ödeme yapmanızı gerektirmeyen ücretsiz tinder hesapları yayınladı. Aşağıdaki tinder altın hesapları ile hiçbir ücret ödemeden birçok ayrıcalığa sahip olabileceksiniz.

Ücretsiz Tinder Hesapları 2022

Dünyada oldukça sık kullanılan Tinder uygulamasında iyi bir arkadaş bulmakta zorlanıyorsanız aşağıda yayınladığımız hesaplar işinizi kolaylaştırabilir. Ücretsiz tinder premium hesapları ve şifreleri ile 1 ay boyunca tüm özellikleri kullanarak iyi bir arkadaş bulabilirsiniz. Yayınladığımız hesaplar sahte profil bilgilerinden oluşmaktadır. Bu nedenle, önce eriştiğiniz hesabın şifresini değiştirerek, ardından profil bilgilerinizi girerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu listede yayınlanan hesapların çoğu deneme abonelikleridir. Bu hesaplar ortak kullanım için uygun değildir. Bu yüzden en az 1 ay boyunca mevcut olan ücretsiz tinder hesaplarından birine giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir.

Tinder Girişi Parola

romwaryes46@gmail.com smantyo47

optimal36@mail.com Galzer5paq

first.love3@gmail.com danwortizz

mantol422@gmail.com 1572312582

galywonc@gmail.com sempu178

wortoris7@mail.com mal4arp

Tinder'da Nasıl Sohbet Başlatılır

Tinder uygulamasında mesajlaşmak ücretsizdir. Ancak, yalnızca karşılıklı olarak ilgilenen kişiler mesaj gönderebilir. Yani tinder'da birine mesaj attıysanız, cevap vermesi an meselesidir.

Tinder Premium Üyeliği ile Neler Yapabilirsiniz?

Tinder'da biriyle arkadaş olmak veya flört etmek tamamen ücretsiz olsa da, bazı temel özellikler yalnızca premium üyelere özeldir. Premium üye olmak; Sınırsız beğeni, geri alma, reklamsız kullanım gibi birçok önemli özelliğe sahiptir. Bu özellikler sayesinde kısa sürede arkadaş bulmanız daha olasıdır.

Premium üye olarak arkadaş edinmek isterseniz üyelik satın alabilir veya sitemizde paylaşılan ücretsiz tinder hesaplarından birini alabilirsiniz.

Tinder Gold Hesapları Ve Şifreleri (1 Ay)

Tinder'a ücretsiz olarak altın üye olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıda yayınladığımız tinder gold ücretsiz hesaplar ve şifreler 1 ay boyunca kullanılabilecek giriş bilgilerinden oluşmaktadır. Bunlardan herhangi birine erişerek 1 ay boyunca gold üyelik ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Hesaba eriştikten sonra, güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için şifresini değiştirin. Bu listedeki hesaplar sınırlıdır. En az 1 ücretsiz tinder altın hesabı edinin. Herhangi bir sorununuz olursa yorum yazabilirsiniz.

Tinder Altın Girişi ; Parola

rizza4@gmail.com ; partex438

darwony28@gmail.com ; arizona117

pilrazey.n@gmail.com ; puzel41158

yoltoroaz278@gmail.com ; Gazzepid411

piltorav46@gmail.com ; mPakto94

harben417@gmail.com ; pitrowic62

albinrood29@mail.com ; totto7349

power_ar@hotmail.com ; ogoral782

simysim415@gmail.com ; Doccek516

Tinder Ücretsiz Hesaplar 2022 Mayıs

Tinder premium hesapları ve şifreleri ile artık kısa sürede arkadaş edinmek mümkün. Tamamen ücretsiz üyelik içeren bu hesaplar en az 1 ay boyunca kullanılabilir. Herhangi bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz Tinder gold ve plus hesaplar ortak kullanıma uygun değildir. Çünkü sizinle aynı anda hesaba erişen kullanıcılar olabilir. Bu nedenle, kişisel gizliliğiniz için erişmekte olduğunuz ücretsiz tinder hesabının şifresini değiştirin. Ardından tinder premium üyeliğinizi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu hesaplar tamamen fake profillerdir. Herhangi birine erişip şifrenizi değiştirdikten sonra profil bilgilerinizi girerek arkadaş bulmaya başlayabilirsiniz. Hesaplar web sitemde sık sık güncellenecektir. Ücretsiz tinder hesabı almakta sorun yaşıyorsanız yorum yazabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede tinder premium hesap ve şifre bilgilerini belirttiğiniz adrese gönderecektir.

Giriş yapmak Parola

Reader326@gmail.com iPaxzAL5

horwoland67@gmail.com iptinzil22

art.pinnol@mail.com gilbiy020

Lachney226@gmail.com harboz27

undred.kinggo@gmail.com dexter388

hindu4702@gmail.com rintobaz

Macbride88@gmail.com karanlığa

Bringman9648@gmail.com palmiye63

Ceglins11ki@gmail.com 6742341569

darwin5081@gmail.com orbaxi969

To Top