Android Kamera Nasıl iPhone Gibi Yapılır

Günümüz ortamında, cep telefonları sadece telefon görüşmesi yapmaktan ve kısa mesaj göndermekten daha fazlası için kullanılmaktadır.
Ancak, ister fotoğraf ister film olsun, fotoğraf çekmek için kullanabilirsiniz. Bir Android kameranın iPhone gibi görünmesini sağlamak en popüler yöntemlerden biridir.

Bilindiği gibi iPhone akıllı telefonun en belirgin özelliği görüntü kalitesidir. Sonuç olarak, Android kullanıcıları, telefonlarının iPhone'ların yaptığı gibi fotoğraf çekmesini sağlamanın yollarını arıyor.

Android Kamera Nasıl iPhone Gibi Yapılır


Bir iPhone satın almadan yapabileceğiniz çok şey var. iPhone kamera arayüzünü edinmek çok basit olsa da, biraz Photoshop çalışması yapmaya hazır olmadığınız sürece, bir iPhone'dan gelen görüntü kalitesini yeniden oluşturmak neredeyse zor.

Bir Android cihazda kamera ayarlarını değiştirme


Kamera ayarlarını değiştirerek bir Android kameranın bir uygulama kullanmadan iPhone gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki adımlar atılabilir:

• Hangisine sahipseniz, Android kameranızı açın.

• Ekranın altındaki Fotoğraflar sekmesinden bir fotoğraf seçimi yapın.

• Genellikle cep telefonu ekranının sağ üst veya sol tarafında bir dişli simgesiyle gösterilen kamera ayarlarını açın.

• Android'deki varsayılan kamera ayarlarını yüksek görüntü kalitesi veya HDR olarak değiştirin.

• Görüntüleri çekmek için yerleşik Android kamerayı kullanmayı deneyin. Görüntü kalitesinin daha da iyi olması için birkaç ayarı değiştirmeyi unutmayın.

Google Kameradan Yararlanma


Google kamera, popüler iPhone'a benzeyen net kamera programlarından biridir. Kullandığınızda optimal ve en iyi yakalamaları sağlayabileceksiniz.

Ayarlar da aynı şekilde basittir, ancak işleme yazılımı kullanıldığında yüksek kaliteli fotoğraflar üretebileceklerdir.

• Bazı şaşırtıcı özellikleri nedeniyle Google Kamera, Android telefon kameranızı iPhone'dan daha iyi bir kameraya dönüştürecektir.

• Çift pozlama kontrolü ve HDR + Bu özellik, hem düşük hem de yüksek ışık koşullarında çarpıcı fotoğraflar çekebilecek.

• Gece Görüşü Bu özellik, adından da anlaşılacağı gibi, gece veya düşük ışık koşullarında çekilen fotoğrafların kalitesini artıracaktır.

• Süper yüksek çözünürlükte yakınlaştırın. Bu özelliği kullanırsanız görüntü geliştirilecektir.

Bu programı çeşitli web sitelerinde bulabilirsiniz. Uygulama genellikle bir APK biçimindedir ve yüklemek için telefonunuzda ayarlara izin vermeniz gerekir. Nasıl yapılacağına dair çeşitli başka referanslar bulunabilir.

Kamera Yoluyla iPhone 11


Film çekmek, birçok insanın cep telefonuyla yaptığı şeylerden biridir. iPhone videolarına benzeyen Android videoları oluşturmak için iPhone 11 kamerasını da kullanabilirsiniz. Bu uygulamada otomatik bulanıklaştırma, manzara modu, portre modu, kamera kare modu vb. gibi çok sayıda işlev vardır.

Uygulamayı kullanma adımları şunlardır:

Playstore'dan iPhone 11 kamera uygulamasını indirin ve yükleyin. Ardından uygulamaya gidin ve onunla fotoğraf çekin.

Kamera çekimlerini daha da tamamlamanıza yardımcı olabilecek çeşitli seçenekler arasından seçim yapın. Film çekmenin yanı sıra, görüntü kalitesini iyileştirebilecek bir fotoğraf düzenleyici de var.

Bir iPhone kamera çekimi olarak, kamera sonuçlarını bu şekilde daha net bir şekilde açıklayabileceksiniz.

iPhone 11 için selfie yazılımını kullanarak bir Xiaomi kamerasının iPhone gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu ücretsiz program, özçekimler yapmak, manzara fotoğrafları çekmek vb. için kullanılabilir.

HDR, güzellik, ifade çıkartmaları ve pozlama kontrollü manzara modu gibi çeşitli kullanışlı işlevlerle birlikte gelir.

Ne yazık ki, iPhone kamera özelliklerini geliştirdiğinde, Android kullanıcıları bunları kamera uygulamasından alamayacaklar. Sonuç olarak, sonuçlar hala iPhone kamerasıyla elde edilenlere çok yakın veya aynı. Yazılım, fotoğraf çekmenin yanı sıra ters kamera, ağır çekim ve hızlı video gibi efektler kullanarak ağır çekim oluşturmak için de kullanılabilir.

iPhone 11'deki kamera (Kamera OS13)


Günümüzde fotoğraf ve video çekmek, çoğunlukla onları Instagram'a yüklemek amaçlıdır. Görüntü kaliteniz iyiyse arkadaşlarınızdan ve diğer insanlardan daha fazla beğeni ve takipçi alabilirsiniz. Instagram'ınızda görüntü kalitesini artırmak için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android Instagram kameralarının iPhone 11 kameraları (Kamera OS13) gibi çalışmasını sağlama. Uygulamanın çok sayıda filtreye sahip olmasının yanı sıra, kullanıcıları bir iPhone kamerası kullanıyormuş gibi hissettiren bazı harika özellikleri de var.

Aşağıdakiler dikkate değer bazı özelliklerdir:

• Otofokus vs otofokus vs otofokus vs oto

• Yüksek kaliteli kamera ile kayıt.

• Cihazı uzaktan yönetmek için iPhone'a benzer bir zamanlayıcı veya sesli talimatlar kullanılabilir.

• Manuel odak mesafesi, pozlama süresi sıcaklığı, beyaz dengesi ve diğer seçenekler mevcuttur.

iPhone'un kamerası eşit mi?


Cevap kocaman bir EVET. Çünkü iPhone'un kamera sensörü, Android kameranınkinden daha büyük.

Bu iPhone kamerası, net ve parazitsiz fotoğraflar üretebilir. Bu nedenle, donanım ve yazılım, özellikle grafik işleme açısından, çok yüksek kalitede olduğu için iPhone kamerasının Android kameradan daha üstün olduğunu iddia edebilirsiniz.

Bir iPhone kadar net bir Android kamera nasıl geliştirilir Çektiğiniz fotoğraf ve videoların kalitesini artırmak için çok şey yapabilirsiniz.

Bu şekilde sosyal medyaya yüklerken daha rahat hissedeceksiniz. Resimleriniz daha ilginç olacak ve birçok kişi onlardan keyif alacak.
To Top