Android'de Emojileri Nasıl Daha Büyük Yapılır?

Android'de bu şekilde çalışır: Messenger emoji klavyesinde, göndermek istediğiniz emojiyi büyütmek için basılı tutun.


Emojiyi bıraktığınızda, arkadaşınız daha büyük emojiyi alacak. Messenger.com'daki bir arkadaşınıza büyütülmüş bir emoji göndermek için emojiyi tıklayın ve basılı tutun.
Duyguları başkalarına aktarmanın en etkili yolu emojidir. Sonuç olarak, iOS işletim sistemi, metin konuşmalarında duygularımızı ifade etmek için bize özel bir emoji klavyesi sunuyor.

Ancak, bazı nedenlerden dolayı, bazı kişilerin metin mesajlarında daha büyük emojiler kullanması gerekir. Bu yazıda size Android'de Emojileri Nasıl Daha Büyük Yapacağınızı göstereceğiz.

Android'de bir metin mesajında ​​emojileri nasıl büyütebilirsiniz?


Mesaj Uygulamanızda, herhangi bir sohbetin metin giriş alanına dokunun. Emoji klavyesini başlatmak için alttaki küre simgesine dokunup basılı tutun, ardından emojiyi seçin.

WhatsApp ve Viber gibi üçüncü taraf uygulamaları kullandığınızda, normalde bu zorluğu yaşamazsınız çünkü onların çıkartmaları vardır ve arzu ettiğiniz her şey dahil olmak üzere yeni çıkartmalar oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklara sahipsiniz.

Android'de Emojileri Nasıl Daha Büyük Yapılır?


Önceden yüklenmiş Emoji klavyesini kullanmak için alttaki "küre" simgesine dokunun ve "Emoji"yi seçin. Metin içermeyen emojiler gönderildiğinde daha büyük boyutta görüntülenebilir.

Metindeki Emojilerimi nasıl daha büyük gösterebilirim?


Android'de "Giriş" düğmesini basılı tutun veya klavyedeki mutlu yüz simgesine dokunun. Herhangi bir metin olmadan bir emoji göndermek mümkündür. Bir metin satırına emoji eklemek için ona dokunun. Bir metin emojisi yayınladığınızda, tam boyutunda görüntülenecektir.

Android'de emojilerim neden bu kadar küçük?


Android'de bir emojinin boyutunu nasıl değiştirebilirsiniz? Yazı tipi boyutunu değiştirmek için telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasını açın, Erişilebilirlik > Yazı tipi boyutu'na tıklayın ve istediğiniz seçeneği belirleyin.

En popüler Android emoji uygulamaları hangileri?


Bunun Android için en iyi emoji uygulaması olduğunu söyleyemeyiz çünkü bu uygulamaların her birinin kendine has özellikleri var. Sonuç olarak, beğeneceğinizi düşündüğümüz en iyi beş uygulamanın bir listesini derledik.

Bitmoji, çeşitli şekillerde mesaj göndermenize ve almanıza izin veren bir Android uygulamasıdır.

Kendinizin yeni çizgi film temsillerini oluşturmanıza olanak tanıyan bir uygulama olan Bitmoji, kullanıcıların diğer birkaç uygulamanın yaptığı şekilde özel emojiler ve avatarlar oluşturmasına olanak tanıdığı için zamanla popülerliğini artırdı. Bundan sonra, geniş bir çıkartma koleksiyonundan seçim yapabilirsiniz.
To Top