Apex Legends Mobile'da arkadaşlarla nasıl oynanır???

Apex Legends Mobile'da bir takımda arkadaşlarla oynamanın birçok avantajı vardır. Konuştuğunuz insanlarla oynamayı bilmek ve pratik yapmak, kimyanızı geliştirebilir ve size bir kadrodaki üç solo oyuncuya karşı üstünlük sağlayabilir. Apex bunun çok sosyal bir oyun olduğunu biliyor ve bunu oldukça kolaylaştırıyor. Apex Legends Mobile'da arkadaşlarınızla nasıl sohbet edebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.


Apex Legends Mobile'da yazılı ve sesli sohbet nasıl yapılır?

Apex Legends Mobile'ı arkadaşlarınızla oynamak için arkadaşlarınızın zaten eklenmiş ve çevrimiçi olduğundan emin olun. Oradan, ana menünün sol tarafındaki kutuya, ardından efsanenizin yanındaki artı (+) sembollerine dokunun ve arkadaşlarınızı seçin. Arkadaşlarınız davetiye alacak. Tek yapmaları gereken onları kabul etmektir.

Apex Legends Mobile'da nasıl arkadaş eklenir

Apex Legends Mobile'da arkadaş eklemenin iki yolu vardır.

Yöntem 1 – Ana menünün sol tarafındaki gri kutuya dokunun. Ardından, aramaya gitmek için artı işaretli arkadaş simgesine dokunun. Arkadaşlarınızın oyuncu etiketlerini bulun ve eklemek için aynı arkadaş simgesine artı işaretiyle dokunun.

Yöntem 2 – Ana menünün sol tarafındaki gri kutuya dokunun. En Son veya Öne Çıkanlar sekmesine dokunun. Son olarak, önerilen veya son zamanlarda birlikte olduğunuz oyuncuları eklemek için artı işaretli arkadaş simgesine dokunun.

Bu oldukça basit ve anlaşılır bir işlemdir. Hıçkırıklarla yüzleşmek zorunda değilsin. Tabii ki, bu sadece davetiye göndermek içindir. Arkadaşlarınız, arkadaş listenizde görünmeden önce davetleri kabul etmelidir.

Apex Legends Mobile'da arkadaşlarınızı bir ekibe nasıl davet edebilirsiniz?

Aynı zamanda oldukça basit bir işlemdir.

Soldaki gri kutuya dokunun. Ana menü kullanıcı arayüzünün değiştiğini ve efsanenizin artık yanlarında artı işareti olan iki nokta olduğunu fark edeceksiniz.

Artı işaretlerinden birine dokunun ve arkadaşlarınızın bir listesi açılacaktır. Davetiye göndermek için elmas şeklindeki artı işaretine dokunun.

Arkadaşınız davetinizi kabul ettiğinde, ana ekranda karakterinizin yanında belirecektir.

Arkadaşlarınız orada olduğunda, oyun modunu seçin ve normalde yaptığınız gibi oynat'a tıklayın.

Profesyonel ipucu - Oyundan önce sol alt köşedeki metin sohbetini, ayarların üst kısmındaki sıralama ve ekipman seçeneklerini kullanarak arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Apex Legends Mobile'da adınızı nasıl değiştirirsiniz?

Oyun, çevrimdışı olan, bir takımdaki veya aktif bir oyunda bulunan kişilere davetiye göndermenize izin vermez. Onları davet etmeden önce oyunda (veya bir takımda) değil, çevrimiçi görünmelerini beklemeniz gerekecek.

Ana ekranda, sağ alt köşedeki Daha Fazla düğmesine ve ardından Oda Oluştur öğesine dokunun . Oda oluşturma işlemini tamamlamak için talimatları izleyin. Bundan sonra, insanları odaya davet edebilir veya katılmaları için Oda Kimliğini gönderebilirsiniz . Şimdi çığlık atabilirsin. Bu seçenek benim için devre dışı bırakıldı, bu yüzden onu oluşturmak için belirli bir seviyede veya belirli bir rütbede olmanız gerekip gerekmediğinden emin değilim.

Evet ve hayır. Android kullanıcıları iOS kullanıcıları ekleyebilir ve bunun tersi de geçerlidir. Ancak bu, Apex Legends'ın konsol ve PC sürümlerinden tamamen farklıdır, dolayısıyla o oyuncuları ekleyemezsiniz. Apex Legends Mobile çapraz oynama hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.


To Top