BGMI BMPS 2022: Bollywood Aktörü Rajkumar Rao BGMI Oynamak için BMPS'ye mi Gidiyor?

BGMI yetkilileri tarafından yayınlanan yeni bir video, Bollywood oyuncusu Rajkumar Rao'nun BGMI veya BMPS 2022'ye gelmek üzere olduğunu gösteriyor.

Krafton, geçen yıl Battlegrounds Mobile India (BGMI) olarak bilinen PUBG Mobile'ın Hindistan sürümünü piyasaya sürdü ve bu yıl çok sayıda bölgesel içerik uyguladılar. İnternette Rajkumar Rao adlı önde gelen bir Bollywood aktörünün BGMI veya BMPS 2022'ye varmak üzere olduğuna dair yeni spekülasyonlar yapıldı.

Battlegrounds Mobile India , Hindistan'da en çok oynanan mobil oyunlardan biridir ve rekabetçi senaryosu ile kendine bir niş oluşturmuştur. Oyun geliştiricileri sürekli olarak yeni güncellemeler, kozmetikler, dış görünümler gibi koleksiyonlar ve çok daha fazlasını sunar. Oyunun adı altında çok az sayıda kolektif işbirliklerinin bulunduğunu belirtmekte fayda var.

Bunların dışında Krafton, popüler yayıncılar ve BGMI içerik yaratıcıları tarafından seslendirilen özel oyun içi ses paketlerini piyasaya sürdü . Oyun, popüler oyuncu Rajkumar Rao'ya dayanan yeni içerikler alacak gibi görünüyor.

Bollywood Aktörü Rajkumar Rao, BGMI BMPS 2022'ye mi geliyor?

Devam Eden BMPS Sezon 1, Hint Esports topluluğunda duyulmamış bir Rs 2 crore ödül havuzuna sahiptir. Etkinlik tüm hızıyla devam ediyor ve takımlar her maç günü durumu daha da iyi hale getiriyor. Geçen hafta organizatörler , BMPS Sezon 1 lig Aşamasının bazı anlarını yayınlamak için Nizhum 'Armin' Karmakar ve Ninjajod'u konuk olarak davet ettiler.

BMPS 1. Sezon Lig Aşamasının bitmesine sadece bir hafta kaldı ve organizatörlerden bazı yeni sürprizler bekleyebiliriz. Bazı kaynaklar, Godlike Esports Ghatak'ın BGMI koçunun geçen hafta davet edileceğini öne sürüyor. Ancak bu sadece bir spekülasyon ve resmi bir açıklama yapılana kadar buna güvenemeyiz.

Bugün internette BGMI'nin resmi hesaplarında birisinin oyuna yeni gelişini ortaya çıkaran yeni bir video yayınlandı. Videoda Snax, Dynamo ve Mortal gibi Hint Oyun Topluluğundaki ünlü kişiliklerden birkaçı yer aldı . Video, izleyiciyi şaşkına çeviren şifreli bir sahneyle sona erdi. Videodaki kişinin sesi ve görünüşü göz önüne alındığında, insanlar bunun sadece Bollywood oyuncusu Rajkumar Rao olabileceğine inanıyor .

2 Haziran - 5 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek BMPS Sezon 1'in önümüzdeki aşamalarında Rajkumar Rao'nun konuk olarak görünmesini bekleyebiliriz . Bununla birlikte, organizatörler (Tesseract Esports) tarafından yapılan resmi bir açıklama yok.

BGMI'da Rajkumar Rao VoicePack olacak mı?

Krafton daha önce Jonathan, Mavi , Dynamo, Snax, Payal Gaming ve Kaztro gibi popüler BGMI içerik oluşturucularının oyun içi ses paketlerini yayınlamıştı. Ayrıca, birkaç sızıntıya göre, Scout ve Shreeman Legend'in ses paketleri de önümüzdeki Haziran ayında tanıtılacak.

Video Dinamo ve Snax içerdiğinden, Krafton'ın yakında Mortal ve Rajkumar Rao'nun ses paketlerini tanıtması bekleniyor. BGMI , oyuna özel anime içeriği getirmek için daha önce Jujutsu Kaisen ve Evangelion ile işbirliği yapmıştı . BGMI, Rajkumar Rao'nun bir ses paketini sunarsa, özellikle film düşkünleri olmak üzere birçok yeni kullanıcı çekebilir.

Rajkumar Rao'nun yeni filmi HIT, 15 Temmuz 2022'de vizyona girecek. Hindistan'ın popüler oyunu BGMI ile olan bu ortaklık kapsamında Rajkumar Rao'nun potansiyel bir tanıtımı olacak. İzleyiciler, tüm bunları sadece resmi bir açıklama bekleyen spekülasyonlar olduğu için bir tuz tanesi kadar almalı.

To Top