BGMI Lite Çıkış tarihi, Ön Kayıt, APK sitesi ve indirme

BGMI Lite Çıkış tarihi, Ön Kayıt, APK sitesi ve indirme bağlantıları burada. BGMI Lite APK sürüm haberlerini ve ayrıntılarını buradan alın. BGMI Lite çıkış tarihi hakkında sizi bilgilendirmekten çok mutluyuz. Düşük yapılandırmaya sahip mobil kullanıcıların da BGMI oyunlarının keyfini çıkarabilmesi için yakında BGMI Lite'ın Hindistan'da piyasaya sürüleceğini söyleyelim. Battleground Mobile India Lite ön kaydı ile oyununuz için ön kayıt yapabilirsiniz. Kayıt için gerekli tüm bilgiler yazı içerisinde sizlere verilmektedir. Yakında bu bilgileri BGMI Lite'ı cep telefonunuza indirmek için kullanabileceksiniz.


BGMI Lite Çıkış tarihi

Şu anda, BGMI Lite çıkış tarihi resmi web sitesi tarafından yayınlandı. 28 Temmuz'a kadar bununla ilgili bazı yeni bilgilerin açıklanması bekleniyor. BGMI Lite tarihleri ​​ile ilgili tüm bilgileri resmi web sitesinden alabilirsiniz. BGMI Lite for Mobile 28 Temmuz 2022'de piyasaya sürülebilir (Bekleniyor). BGMI'nin Hindistan'da piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, kullanıcı sayısı milyonlara ulaştı. Bu sayı her geçen gün artmaktadır.


BGMI Lite sürümünün ne zaman çıkacağı konusunda internette BGMI oyun kullanıcıları tarafından bir çok soru soruluyor. BGMI'nin her geçen gün artan kullanıcı sayısına bakıldığında artık BGMI Lite kullanıcıları için de Google Play Store'da yayınlanabiliyor. Battleground Mobile India'da PUBG'den çok daha yenilerini görebilirsiniz. BGMI Lite kurarak tüm yeni özelliklerini kullanabileceksiniz. BGMI Lite çıkış tarihi hakkında bilgi Temmuz ayı sonuna kadar alınabilir.


BGMI Lite Ön Kayıt

Şu anda Krafton tarafından BGMI Lite Ön Kayıt ile ilgili herhangi bir bildirim yapılmadığını söyleyelim. Umarım, yakında bununla ilgili bilgiler Krafton India tarafından yayınlanacaktır. BGMI Lite sürümünü indirmek için makale içerisinde yakında size bazı bağlantılar sağlanabilir. Şu anda, Battleground Mobile India Lite Ön Kayıt Krafton tarafından başlatılmadı. BGMI Lite'ı cep telefonunuzda veya PC'nizde kullanmak istiyorsanız, bunun için BGMI lite için Ön Kayıt yapmalısınız.


Yakında cep telefonunuzdan Play Store'u ziyaret ederek BGMI Lite Ön Kayıt işlemini yapabileceksiniz. Bu konudaki tüm bilgileri doğrudan cep telefonunuzdan bildirim yoluyla size sağlayabiliriz. BGMI Lite Ön Kayıt tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. BGMI lite için Ön Kayıt, yakında Krafton India şirketi tarafından duyurulabilir. BGMI Lite'ın sürümleri hakkında henüz bir bilgi yayınlanmadı.


BGMI Lite APK sitesi

BGMI Lite APK'yı indirmek için biraz daha beklemeniz gerekebilir. BGMI Lite'ı Google Play Store'dan nasıl indirip kuracağınız hakkında size bilgi vereceğiz. Verilen bilgiler, BGMI Lite APK sitesi tarafından yayınlananlardan farklı olabilir. Krafton India tarafından BGMI Lite'ın piyasaya sürülmesinden sonra, bu bilgiler aracılığıyla BGMI Lite APK'sini indirebileceksiniz.


Bu konuda size adım adım bilgi vereceğiz. BGMI lite çıktıktan sonra, aşağıda verilen bilgiler aracılığıyla cep telefonunuza veya PC'nize indirebileceksiniz. Sağlanan bilgiler, BGMI Lite Sürümünden sonra gerçek bilgilerden farklı olabilir. Aşağıda verilen bilgileri zaman zaman güncelleyeceğiz. Aşağıda verilen bilgilere dayanarak, Google Play Store'dan Battleground Mobile India Lite APK'sini indirebileceksiniz.


BGMI Lite APK Nasıl İndirilir?

Not: Bu adımlar yalnızca Battleground Mobile India Lite resmi olarak yayınlandığında geçerli olacaktır.


BGMI Lite APK'sini indirmek için Google Play Store'a gitmelisiniz.

Şimdi yayınlanan BGMI Lite uygulamasını indirmek için Play Store'da arama yapın.

BGMI Lite uygulamasını indirin ve yükleyin.

BGMI Lite ön kaydını yaptıysanız, oyunun beta sürümü size sağlanacaktır.

Verilen indirilen BGMI Lite Uygulamasını APK aracılığıyla açın.

Şimdi aşağıda verilen kaydırma düğmelerini aşağı kaydırın ve aşağıda verilen “Sen bir beta test kullanıcısısın” seçeneğine tıklayın.

Şimdi verilen Ayrıl düğmesine tıklayarak son halini indirebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgiler, BGMI Lite sürümünden sonra değişebilir. Yakında BGMI Lite Apk Dosyasını indirebileceksiniz. BGMI Lite ile ilgili diğer bilgiler için web sitemizin bildirimine izin verebilirsiniz. BGMI Lite Beklenen Çıkış Tarihi Temmuz 2022 olabilir. Sorularınızı aşağıdaki yorum kutusuna yazabilirsiniz.

To Top