COD Mobile -CODM Kullanım Kodu 1 Haziran 2022 Call of Duty Redemption

CODM Redeem Code 1 Haziran 2022 COD Call of Duty Redeem kodları burada. Heyecan verici ödüller almak için COD Mobile kullanma kodunu alın. PUBG Mobile , Battleground Mobile India ve Free Fire ile birlikte Call of Duty mobile , gençler arasında en beğenilen ve en çok oynanan oyunlardan biri. Oyun, II. Dünya Savaşı planında yaratılmıştır ve oyuncular tarafından oldukça beğenilmektedir. COD Redeem kodları size oyunda premium olan şeyler alabilir.

COD Mobil Kodu Kullan

Infinity Ward, dünyanın en büyük oyun serilerinden biridir ve birçok oyuna sahiptir. Call of Duty, franchise'ın en çok indirilen ve oynanan oyunlarından biridir. Kullanıcıları oyunla meşgul etmek ve ilgilendirmek için yeni özellikler ve ödüller içeren görünüm eklemeye devam ediyorlar.

1 Haziran 2022 Call of Duty kullanma kodunu arıyor olmalısınız ve biz de size bunları sağlamak için buradayız. Bu COD kullanma kodlarını kullanarak silahlarınızı, silah görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Bu kodlar sık ​​sık yayınlanıyor. Bu kodları kullanma süreciyle ilgili ayrıntıları size sağlayacağız.

Bir oyuncu bir oyunu kazandığında, oyundaki jetonları alır. Bunlar Call of Duty Mobile oyununun para birimidir. Bu oyun içi Paraları satın almak istiyorsanız, franchise'a gerçek para ödemeniz gerekecek. COD kullanım kodunun size yardımcı olabileceği yer burasıdır. CODM ödeme kodlarını kullanarak bu paraları ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Call of Duty Kodlarını Kullan

Kodu Kullan Eklendi

UNICEF 250 Haziran 2021

BMRNZBZNKC 250 Haziran 2021

BMRCZCZ8CS 8 Haziran 2021

BMRMZBZESA 1 Haziran 2021

BLMLZCZH88 10 Haziran 2021

BJUOZBZCCP 10 Haziran 2021

BKGUZCZ8G8 1 Haziran 2021

CODM kullanma kodu nasıl kullanılır?

Bu kodları Call of Duty'nin resmi web sitesinden kullanmak için belirli bir süreci izlemeniz gerekecek. Bu adımlar, CODM ödeme sürecinden geçmenize yardımcı olacaktır.

Call of Duty oyununuzu mobil cihazınızda açın ve profil bölümüne tıklayın.

Sol üst köşedeki Oyuncu Profili bölümünde bulunan UID'yi kopyalayın.


To Top