Dune 2, 2023'e ertelendi

Henüz Arrakis'e geri dönmeyeceğiz. Dune 2 (veya resmi adını vermek için Dune: Part Two) Warner Bros tarafından biraz ertelendi. Stüdyo ayrıca programına yeni bir Godzilla vs. Kong filmi ekledi.
Çeşit olarak(yeni sekmede açılır), Dune 2 şimdi 17 Kasım 2023'te vizyona giriyor. Denis Villeneuve'nin Frank Herbert'in eserinin destansı uyarlamasının devamı aslında 20 Ekim 2023 için ayarlanmıştı.

Dune 2 son haftalarda son oyuncu kadrosunu duyurdu - çekimlerin artık sonbahara kadar başlaması beklenmiyor. Timothee Chalamet'ten Paul Atreides ve Zendaya'dan Chani'nin yanı sıra Elvis oyuncusu Austin Butler, Feyd-Rautha olarak kumla kaplı devam filmine katılıyor. Florence Pugh, Prenses Irulan'ı oynayacak ve Lea Seydoux, Leydi Margot'u canlandıracak . Christopher Walken ayrıca İmparator Shaddam olarak muhteşem olacak.

Cannes Film Festivali'ndeki bir Soru-Cevap sırasında Bardem , "Yeni taslağı okudum" dedi.(yeni sekmede açılır)). "Bence parçaları insanları şaşırtacak şekilde bir araya getirmek konusunda harika bir iş çıkardılar. Açıkça [neler olduğuna] şaşırmayacaklar çünkü kitabı okudular ama onlar' Nasıl bir araya getirdiklerine şaşıracağım.Çok etkilendim.
To Top