EA, FIFA, Need for Speed ​​ve Skate'i Temmuz'da Açıklayacak

Çok fazla oyun, çok az zaman.


Kaynaklar, EA'nın Temmuz ayında birkaç oyunu ortaya çıkaracağını doğruladı. İlki, üzerinden bildirdiğim gibi, uzun zamandır beklenen Skate 4 , ancak EA aynı ayda hem Need for Speed ​​hem de FIFA'yı açıklayacak.

Her oyunun ne zaman ortaya çıkacağı tam olarak belli değil ancak Need for Speed ​​ve FIFA duyurularının büyük ihtimalle ayın ikinci yarısında gerçekleşeceği anlaşılıyor.
EA, stüdyonun bu yıl bir EA Play'e sahip olmayacağını ve bunun yerine oyunları "hazır olduklarında" yayınlayacağını zaten belirtti, bu nedenle bu kadar kısa bir süre içinde birkaç büyük duyuru olacak olsa da, EA gibi görünmüyor. büyük bir sunumu olacak. 

Hız İhtiyacı

Bu yılki Need for Speed ​​başlığının geçmiş taksitlerden biraz farklı olacağı anlaşılıyor. Industry Insider Jeff Grubb kısa süre önce, başlığın "fotogerçekçi grafikleri anime öğeleriyle birleştiren stilize bir estetiği benimseyeceğini" söyledi. 

Bu ayrıntılar benim de duyduğum şeyler, bir kaynak karakter tasarımının 2005 – 2014 yılları arasında yayınlanan The Boondocks TV dizisine benzer olduğunu öne sürüyor.

Grubb ayrıca, arabaların "çizgi film alevleri ve üzerinden uçan nesnelerin" olduğu araba reklamlarının estetiğine sahip olacağını söyledi. Kendi kaynaklarıma göre, hızlı giderken arabadan duman, rüzgar ve ateş çıkması, sürüklenme ve daha fazlası olan arabalarda durum böyle.

Oyuna gelen büyük bir özellik, oyuncuların harita etrafında buluşup yarışları başlatabilecekleri “Meetups”. Haritanın etrafındaki izler görünüşte "benzersiz", bir kaynak, siz yarışırken haritanın içinden geçen büyük bir tren olduğunu söylüyor (sanırım bunu hayal gücüne bırakmamız gerekecek). 

Başlığın adını %100 doğrulayamasam da, “Need for Speed: Unbound” başlığı biraz ortalıkta dolandı, ancak şu anda kod adının bu olup olmadığı belirsiz. 

FIFA

Bu , FIFA 23'ün piyasaya sürülmesinden sonra sona eren FIFA ve EA ortaklığıyla  bildiğimiz son FIFA oyunu olacak .

FIFA haberleriyle ilgili olmayanlar için, EA'nın kadın liglerini FIFA 23'e dahil edeceği ve yayıncının FIFA 23'ü daha “birleşik bir başlık” haline getirmeyi amaçladığı anlaşılıyor. Bu birleşik deneyimi gerçeğe dönüştürmek için çapraz oyunun eklenmesiyle hem erkekler hem de kadınlar Dünya Kupaları oyuna gelecek.

FIFA 23, cross-play'i içeren ilk FIFA oyunu olmayı amaçlamıştı, ancak resmi FIFA 22 web sitesindeki yakın tarihli bir blog yazısı, özelliğin "yakın gelecekte" oyunda test edileceğini söyledi. 

Söylentiler FIFA 23'ün de ücretsiz bir oyun olacağını öne sürse de, durumun böyle olmadığına ve başlığın gerçekten de tam fiyatlı bir premium oyun olacağına inanılıyor.

Mayıs ayında EA, EA'nın 300'den fazla lisans anlaşmasına sahip olduğu EA Sports FC serisinin tanıtımıyla "Temmuz 2023'te yeni bir dönem" başlatacağını doğruladı.

Yayıncı, bu anlaşmalar sayesinde taraftarların FIFA ortaklığı sırasında sahip oldukları "harika deneyimlere, modlara, liglere, turnuvalara, kulüplere ve sporculara" sahip olacaklarını söyledi. 

EA anlaşması sona erdikten sonra FIFA'nın seriyi nereye götüreceği belli değil, ancak en bariz seçim muhtemelen eFootball serisini geliştiren Konami olacaktır. 

FIFA başlığını ve ayrıntılarını VGC ve XFire'da kapsamlı bir şekilde ele aldım, bu yüzden daha fazla bilgi için bu makalelere göz atmanızı öneririm.

Yine de EA boru hattında çok şey var gibi görünüyor ve Skate 4, FIFA 23 ve Need for Speed ​​Temmuz ayında açıklanacak, EA Play'in neden kartlardan çıktığını merak ediyorum.
To Top