Elden Ring En İyi 5 En İyi Mod

Elden Ring modları, oyuncuların Elden Lord'un tacını zaten elde etmesine rağmen, Lands Between'i yeni şekillerde deneyimlemeye devam etmelerine izin verdi.
Şubat ayında piyasaya sürülmesine rağmen, Elden Ring bugün hala en çok konuşulan oyunlardan biri. Keşfedilecek devasa bir açık dünya ve size rehberlik edecek çok az şeyle, Lands Between'in sunduğu her şeyi deneyimlemek biraz zaman alabilir.

Ama sonunda, oyuncular kendilerini daha fazlasını ararken bulacaklar. Modlar burada devreye giriyor. Hiç Cadı Ranni olarak oynamak istediniz mi ya da Radahn ve Malenia'nın birbirleriyle savaştığını gördünüz mü?

Eh, bunun için bir mod var. Bunlar, denemeniz gereken en iyi 5 Elden Ring modudur!

Yeni Oyun İçin Denenecek En İyi Elden Ring Modları +

Elden Ring'de hangi modları deneyeceğinizi seçerken, bu beşi diğerlerinin üzerinde bir kesimdir ve Lands Between'deki deneyiminizi önemli ölçüde geliştirecektir.

Sorunsuz İşbirliği

Elden Ring, oyuncuların daha zorlu patron savaşlarından bazılarına yardımcı olmaları için arkadaşlarını çağırmalarına olanak tanır. Ancak işbirlikçi işlevsellik bu noktada durur.

Bu Kusursuz İŞBİRLİĞİ modu, tüm oyuncuların Torrent'e binmesine, öldükten sonra aynı dünyada yeniden doğmasına ve hikayeyi birlikte ilerletmesine olanak tanır.

Elden Ring'de işbirlikçi oyunun çalışma şeklini tamamen yeniliyor. Elden Ring'i tamamen yeni bir şekilde deneyimlemek istiyorsanız bu kusursuz işbirliği mükemmel.

Malenia'yı yenmek için yürürken arkadaşlarınızla birlikte Torrent'e binebilmeniz, Blade of Miquella'nın farklı bir coşkusu.

Oyunu Duraklat

New Game + oynuyorsanız, Elden Ring'i duraklatmamanın bir yolunu bulmuş olabilirsiniz .

Genellikle, kamp yapmak için rahat bir köşe bulmanızı veya bitiremeyeceğiniz bir patron savaşının ortasında ölmekte olan bir kaderi kabul etmenizi gerektirir.

Ancak bu mod ile tüm bu sıkıntıları geride bırakabilirsiniz. Kurduktan sonra, girişi bir klavye komutuna bağlayarak oyunu duraklatabileceksiniz.

Geri dönen oyuncuların takdir edeceği mükemmel bir yaşam kalitesi güncellemesidir.

Öğe ve Düşman Randomizer

Elden Ring'i oynama şeklinizi tamamen değiştirmek istiyorsanız, o zaman eşya ve düşman rasgele, eşyaları elde etme şeklinizi değiştirecektir.

Her zamanki noktaları yerine, Elden Ring'deki her öğe oyuna rastgele yüklenecek. Bu, alacağınız ilk eşyaların Rivers of Blood gibi güçlü oyun sonu silahlarından biri olma ihtimali olduğu anlamına gelir .

Bu mod, karşılaştığınız düşmanları rastgele seçmenize de izin verecektir. Ayrıca Elden Ring'deki daha zorlu patron savaşlarından bazılarıyla erkenden karşılaşabilirsiniz .

Ama aynı zamanda dünyaya yepyeni bir şekilde bakmanıza da yardımcı olur. Oyunu zaten bir kez yendiyseniz, ne bekleyeceğiniz konusunda iyi bir fikriniz var. En eşsiz Elden Ring modlarından biridir.

Büyük Tüccar

Elden Ring'deki en üretken karakteri oluşturmaya daha fazla odaklandıysanız, Grand Merchant bulabileceğiniz en iyi mod olabilir.

Grand Merchant, oyuncuların Merchant Kale aracılığıyla Elden Ring'deki her öğeye erişmesini sağlar. O gerçekten hediyeler taşıyan Noel Baba olur.

Ayrıca her şeyi ücretsiz olarak işlenebilir hale getirir. Sadece gerekli tüm yemek kitaplarını envanterinizde bulundurmanız yeterli!

Tabii ki, bu bazı maceraları ortadan kaldıracak, ancak oyuncuların şimdiye kadarki en eksiksiz Elden Ring yapısını yapmaya odaklanmasına izin verecek.

Elden Gölgelendirme

Bu Elden Ring ReShade, oyuncuların oyuna gelişmiş HDR aydınlatma efektleri eklemesine izin verecek.

Elden Ring'in geniş dünyasına güzel bir görsel revizyon kazandıracak bir mod. Oyuncuların hikayeyi baştan, ancak daha ayrıntılı olarak deneyimlemelerine izin vermek.

Oyunun genel hissini etkilemek için çok fazla bir şey yapmayacak, ancak dikkat çekici ve bazı grafik iyileştirmeler arayanları tatmin edecek.

Mansiyon Ödülü: Elden Ring Demake

Elden Ring Demake bir mod değil, ancak Lands Between'i deneyimlemenin yeni bir yolu. Bu değişiklik, Elden Ring'i ve en ikonik konumlarından bazılarını 8 bitlik bir ayara getiriyor.

Oyuncular Aşılanmış Godrick ile bile yüzleşebilir ve becerilerini yepyeni bir şekilde test edebilirler.
To Top