Elden Ring: En Kötü 5 Boss Dövüşü

Elden Ring, 2022'nin en iyi oyunlarından biri ama bu mükemmel olduğu anlamına gelmiyor. İşte Elden Ring'deki en kötü beş patron dövüşü.


Elden Ring tartışmasız son yılların en iyi oyunlarından biridir. Elden Ring incelememizde “baştan sona sürükleyici ve sürükleyici bir deneyim bulacaksınız” dedik .

Herhangi bir Souls oyununun temel unsurlarından biri patron dövüşleridir. En zor patronlardan en iyi patronlara kadar , Elden Ring'de bunlardan bolca var.

Ancak Elden Ring'in patronlarından bazılarının bazı kötü tasarım öğeleri veya kollarında bazı ucuz numaralar var. İşte Elden Ring'deki en kötü patron dövüşleri.

Elden Ring'de Savaşılacak En Kötü Patronlar

Elden Ring'deki kötü tasarım seçimlerine veya çileden çıkaran ve kullanabilecekleri ucuz taktiklere dayanan en kötü patronlar:

5. Altın Düzenin Radagonu / Elden Beast

Bu patron dövüşü arada bir mola ile bölünmüş olsaydı, bu listede olmazdı. Ancak bu son boss birbiri ardına geldiği için oyundaki en kötü boss dövüşlerinden biri olarak son buluyor.

Radagon'un kendisi (ya da kendisi?) oldukça yönetilebilir olsa da, birçok saldırının telgrafla çekilmesiyle, Elden Beast tamamen farklıdır. Elden Ring'in son patronu uçar, milyonlarca mermi atar ve yere çarparak büyük hasar verir.

Altın Düzen'in Radagon'u ve Elden Beast, herhangi bir yeni Elden Ring koşusu fikrini bana ürkütücü kılıyor. Elden Ring'de Radagon ve Elden Beast'i nasıl yeneceğinizi öğrenmeniz gerekebilir .

4. Komutan Niall

Bu patron, neyse ki isteğe bağlı olsa da, Arasında Topraklar'daki maceranız sırasında rastlayabileceğiniz can sıkıcı bir patron.

Komutan Niall tek başına biraz can sıkıcı olabilir ama yenmesi kesinlikle mümkün. Ancak, eşit derecede ölümcül hasar veren iki Sürgün Şövalyenin yanında doğar.

Ne yazık ki, Komutan Niall'ın kolunda bazı AoE saldırıları da var. Ama bu boss dövüşünü daha da sinir bozucu yapan şey Sürgün Şövalyeleri.

3. Malenia, Miquella'nın Kılıcı

Malenia, Elden Ring'de hem harika bir patron hem de korkunç bir patron olduğu için garip biri.

O, önceden öğrendiğin her şeyi kullanmayı gerektiren zor ama isteğe bağlı bir patron. Parry, zamanlama ve düşmanınızın kalıplarını öğrenme.

Ancak bu patronun dövüşmesini daha sinir bozucu yapan şey, isabet aldığında iyileşmesidir. Bu yüzden sağlığı iyi durumdayken çok sayıda şişe kullanılacak.

Neyse ki Malenia'nın Elden Ring'de bir düşmanı var ve Let Me Solo Her onu sık sık onun yerine koyuyor .

Ama bir Malenia'dan daha kötü ne olabilir? Yüzlerce Malenia, yeni bir mod olarak tüm düşmanları Scarlet Rot tanrıçasına dönüştürdü.

2. Tanrı Derisi İkilisi

Godskin Duo, Elden Ring'de yaşadığım en kötü boss dövüşlerinden biriydi. En azından, bu listenin başındakilerle savaşmak zorunda kalana kadar.

Godskin'lerin kendileri isteğe bağlı ve The Lands Between'e yayılmış olsa da, Godskin Duo, Godskin Apostle ve Godskin Noble'ı bir araya getiriyor.

Godskin Duo, Elden Ring'de yaşadığım en kötü boss dövüşlerinden biriydi. En azından, bu listenin başındakilerle savaşmak zorunda kalana kadar.

Godskin'lerin kendileri isteğe bağlı ve The Lands Between'e yayılmış olsa da, Godskin Duo, Godskin Apostle ve Godskin Noble'ı bir araya getiriyor.

Kara Alev büyüsünün sağlığınızı düşürmesiyle yalnızca bazı saldırıları ucuz olmakla kalmaz, aynı zamanda paylaşılan sağlık çubukları nedeniyle onları dört defaya kadar yenmeniz gerekir.

Bu dövüş, yalnızca Larval Tears kullanarak sihirli bir yapıdan kanamalı bir yapıya geçmemi değil, aynı zamanda dövüşü mümkün kılmak için Sleepbone Arrow'ları üretmeye devam etmem gerekti.

Elden Ring'de Godskin Duo'yu nasıl yeneceğiniz konusunda kesinlikle rehberimize ihtiyacınız olacak . Neyse ki Godskin Duo, Elden Ring'in en kötü patron dövüşü değil, ama orada.

1. Alecto, Kara Bıçak Elebaşı

Alecto'yu bulmak, Black Knife Ringleader, Ranni'nin Elden Ring'deki tüm görev serisini takip etmeyi gerektiriyor , bu da onu bulmayı bile zor bir patron dövüşü haline getiriyor.

Ancak, Alecto yokmuş gibi davranmak en iyisi olabilir. Can sıkıcı olduğu kadar cezalandırıcı da olan hızlı, sert ve acımasız bir patron dövüşü.

Saldırılarına ayak uydurmak zor ve bu patron savaşında engelleme tamamen boşuna. Bu, bazı yapıların Alecto ile mücadele edebileceği anlamına gelir.

Bu patron dövüşü tamamen isteğe bağlı olsa da, Alecto'yu yenmek Elden Ring'deki en iyi Ruh Kül Çağrılarından birini sunuyor . Ve onu yenmek sonunda Elden Beast'i de yenmeme yardımcı oldu.

Bunlar Elden Ring'deki en kötü patron dövüşlerimiz, ama eminim çoğunuzun ağzınızda ekşi bir tat bırakan farklı patron dövüşleri vardır.

To Top