Elden Ring harika SNES küçültme tedavisini alıyor

Malenia'nın bir SNES karakteri olarak nasıl görüneceğini hiç merak ettiniz mi?

Sonunda oldu: Birisi Super Nintendo Entertainment System için bir Elden Ring uyarlaması yaptı.

YouTube kanalı 64 Bits, SNES için Elden Ring'in düşüşünü gösteren videoyu hemen aşağıda yayınladı . Kısa video, The Lands Between'in pikselli alemlerine hoş bir bakış atıyor ve oyuncu karakterinin zindanda savaşmak için emeklemeden önce dünyayı dolaştığını gösteriyor.

Starscourge Radahn ve sevgili atı Leonard'ın yanı sıra Malenia ve onun ölümcül Su Kuşu Dansı hareketi de dahil olmak üzere, yeniden yapım çekimlerinde hayranların en sevdiği karakterler ve karşılaşmalar var. Ünlü Kaplumbağa Papası bile bir noktada ortaya çıkıyor ve oyuncu tarafından oluşturulan "köpeği övün!" mesajıyla tamamlandı.

Yine de savaş açısından, Elden Ring yıkımı, pikselli oyuncu karakterinin saldırılardan kaçmak için ekranın etrafında kaçmak ve yuvarlanmak arasında düşmanlara saldırdığı 2.5D perspektifinde gerçekleşir. Aslında, şimdi durup düşündüğümüze göre, gerçekten Elden Ring'in temel savaş ilkelerinden o kadar da farklı değil - burada tek bir ekranda çalışmak için çok daha az alanınız var.

64 Bit'ten gelen proje, bakmak için mutlak bir zevk ve dürüst olmak gerekirse, bu küçük projeyi kendi başımıza oynayamayacağımız için biraz içimiz karardı. Elden Ring'i bizim için tamamen bozmak isteyen var mı?

To Top