Elden Ring hileleri ve nasıl yüklenir

Silahları, zırhları, istatistikleri ve daha fazlasını düzenlemek için hileler var...

Elden Ring hileleri, oyunun kötü şöhretli zorluğu göz önüne alındığında popüler bir istek. Daha fazla sağlık, daha kolay bir deneyim ve hatta sadece oyuna yükseltmeler ve eklemeler sağlayan modlar ve hileler ile Elden Ring , sağlam ve resmi olmayan bir mod ve temel hile kitaplığı topladı. Yine de bunlarla ilgileniyorsanız, biraz yardım almadan kurmak kolay olmayacak - ve işte burada devreye giriyoruz. Bu kılavuz, Elden Ring hilelerinin temellerini açıklayacağız - hile kullanabilir misiniz? , bunları nasıl kurarsınız ve hangilerini seçmelisiniz?

Elden Ring'de hile kullanabilir misin?

Hileleri Elden Ring'de kullanabilirsiniz, ancak oyunun sadece PC versiyonunda ve sadece dış modlarla. Oyunun herhangi bir sürümü için yerleşik hile kodları yok, yukarı-aşağı-sağ PS2 dönemi eğlencesi yok, bu yüzden bunlar için dışarı çıkmanız gerekiyor ve şu anda hileleri kullanmanın, resmi olmayan veya değil, oyunun bildiğimiz herhangi bir konsol versiyonunda. Gelecekte bunu değiştirmek için FromSoftware tarafından herhangi bir plan da görünmüyor. Elden Ring'de resmi olmayan bir kapasitede çalışan modlar ve değişiklikler oluşturmak tamamen topluluğun yetkisindedir - ve konsollar bu tür şeyleri gerçekten desteklemediğinden, bu sadece PC oyuncuları için olduğu anlamına gelir.

Elden Ring için hileler ve modlar nasıl indirilir ve kurulur?

Elden Rings hileleri oyun içi seçenekler değildir, bu nedenle kullandığınız hilelerin diğer oyuncular tarafından oluşturulmuş modlar olması gerekir. Ve okumaya devam etmeden önce bunu aradan çıkaralım: modları kendi sorumluluğunuzda indirin . Bu yaratımların hiçbirinin FromSoftware veya Bandai Namco tarafından lisanslanmadığını ve mevcut bilgisayar verilerinizi değiştirmek için tasarlanmış yabancılardan her zaman etkili bir şekilde dosya indirdiğinizi unutmayın. Bu, tüm modların kötü olduğu anlamına gelmez - ondan çok uzaktır - ancak her zaman dikkatli olmanız ve modlama oyunlarında doğuştan gelen tehlikelerin farkında olmanız gerekir.

Kullandığınız tüm hileler, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Elden Ring hileleri ve modları olan Nexus Mods gibi sitelerden indirilmelidir. Bu modların çoğu (özellikle daha büyük, daha itibarlı olanlar), genellikle indirilen dosyaların bir şekilde Elden Ring'in klasörlerine kopyalanmasını içeren kılavuzlar ve bunların nasıl kurulacağına ilişkin açıklamalarla birlikte gelir. Bu modlardan bazıları (hepsi değil) Cheat Engine adlı ikincil bir program gerektirecektir . Açıklamaya ihtiyacınız olup olmadığını kontrol edin ve buna göre bilgileri takip edin. Bir modun güvenliğinden veya işlevselliğinden emin değilseniz, diğer oyuncuların onun hakkında ne söylediğini bulmaya çalışın. 

Elden Ring'de hile kullanmalı mısınız?

Oyuncuları, sahip oldukları bir şeyle etkili bir şekilde kurcaladıkları için kesinlikle yargılamasak da, iş hileler söz konusu olduğunda dikkatli olmak ve ne yaptığınızı anlamak önemlidir. Başlangıç ​​olarak, oyun çevrimiçi oynanırken çok az sayıda Elden Ring modunun veya hilenin çalıştığını unutmamak önemlidir. Çoğu durumda, oyunun anti-heat önlemlerinin bir kombinasyonu ve oyuncuların onlara yardım etmek için hack'leri çağırabilmesinin PVP'de adil olmayacağı gerçeği nedeniyle, oyunun hem yüklenmeden önce hem de kurulurken çevrimdışı duruma getirilmesi gerekir. Bu hileler ve modlar kayıtlıysa, hile kullanan oyuncuların oyundan yasaklanma riski vardır , bu yüzden mod yaratıcısı tarafından verilen tavsiyelere tam olarak uyduğunuzdan emin olun - yapmazsınız. 

To Top