Elden Ring Smithing Stones: Her Bell Rulman Nasıl Bulunur?

Elden Ring'de dört Smithing Miner's Bell Rulman ve beş Somberstone Miner's Bell Rulman vardır. Hepsini burada bulabilirsiniz.
Elden Ring zor . Bu, FromSoftware oyununun ön izlemesini oynayan hiç kimseyi şaşırtmayacaktır, ancak bu bile sizi mutlaka göreceğiniz tüm "Sen Öldün" başlık ekranlarına düzgün bir şekilde hazırlamayacaktır. Bu macerayı atlatacaksan güçlü silahlara ihtiyacın olacak. Ve güçlü silahlar elde etmek için Smithing Stones'a ihtiyacınız olacak . Bir sürü. 

Demir taşları, ister bıçaklar, ister asalar, kalkanlar veya mızraklar olsun, silahlarınızın seviyesini yükseltmek için kullandığınız şeydir. Silahlarınızı yükseltmek için bu taşları (ve bazı rünleri) Roundtable Hold'da Usta Demirci Hewg'e sunarsınız . Smithing Stones dünyada bulunabilir ve birkaç düşmandan düşebilir. Ancak seviye atlama sürecini hızlandırmak için onları satın almak çok daha kolay. Söylemesi utanç verici, ancak bu, oyuna ancak 50 saat kadar yapabileceğimi öğrendiğim bir şey. Hatalarımdan ders alın.

Smithing Stones'a en kolay şekilde erişmek için Bell Rulmanları toplamanız gerekecek. Oyunda böyle dokuz Rulman vardır ve bu kılavuz hepsinin konumlarını içerir.

İlk olarak, temel bilgiler. Demircilik taşlarını satın alabileceğiniz iki yer var: Liurnia of the Lakes'in kuzeybatısındaki bir dev olan Smithing Master Iji'den (yukarıdaki resimde) ve ayrıca  Roundtable Hold'daki Twin Maiden Husks . Iji daha basittir, o yüzden onunla başlayalım.

Aşılı Godrick'i yendikten sonra ( iyi şanslar!), Aradaki Ülke'nin ikinci büyük alanına gireceksiniz: Göllerin Liurnia'sı . Iji'yi bulmak için gölün kuzeybatı bölgesine kadar gitmeniz gerekiyor. Kıyıya geldiğinizde Kral Mezarı Harabelerini bulacaksınız . Öldürmeniz (ya da koşmanız) gereken bir sürü iskelet büyücü var. Harabelerin kuzey kısmında, vurursanız kaybolacak sihirli bir duvar var. Bunu yapın ve sağınızda bir Grace Sitesi göreceksiniz. Solunuzda Smithing Master Iji olacak.

size sınırsız Somber Smithing Stone [1] ve [2] artı sınırlı sayıda Somber Smithing Stone [3] ve [4] sunar . 

sizi harekete geçirecek ve büyük bir yardımı olacak, ancak silahlarınızı yükseltmek konusunda ciddiyseniz, Yuvarlak Masa Kalesi'ndeki İkiz Kız Suratsızlara danışmanız gerekecek. Size Smithing Stones satmalarını sağlamak için biraz çalışmanız gerekecek.

İkiz Bakire Kabuğu'nun size taş satmasını sağlamak için onlara  Smithing Miner's Bell Rulmanları vereceksiniz . Dört Smithing Madenci Çan Yatağı ve beş Somberstone Madenci Çan Yatağı vardır. Bunların dokuzunu da toplarsanız, İkiz Kız Suratsızları, dokuzuncu seviyeye kadar herhangi bir silahı almak için ihtiyacınız olan tüm Demir Taşlarını size satacaktır. Normal Smithing Miner's Bell Rulmanları ile başlayalım.   

Smithing Miner's Bell Rulman konumları

Başlamak için Raya Lucaria Kristal Tüneli'ne gidin . Aynı zamanda Göllerin Liurnia'sında, ancak kuzeydoğu tarafında . Aşağıdaki ekran görüntüsünde karakterimin konuşlandığı kıyıda, sizi Kristal Tünele götürecek küçük bir boşluk bulacaksınız. Bu, üstesinden gelmeniz gereken bir zindan -- orada da toplanacak çok sayıda Smithing Stone var. Sonunda bir patron, Crystalian . Onu yendikten sonra, Smithing Miner's Bell Rulmanını [1] alacaksınız .

Bunu Twin Maiden Husks'a götürün ve dükkanları size sınırsız miktarda Smithing Stones [1] ve [2] satın alma seçeneği sunacaktır.
To Top