Elden Ring'in Yeni “Yakma Kurbanı” Yapısı Çok Komik ve Tehlikeli

Elden Ring'in yeni “Burn Victim” yapısı kesinlikle evde denememeniz gereken bir yapıdır, ancak Elden Ring'i çok daha eğlenceli ve aptal hale getirebilir.


İster solo içeriğe odaklanmış olsunlar, isterse Elden Ring'in PvP metası için inşa edilmiş olsunlar, Elden Ring çok sayıda inanılmaz yapıya sahiptir.

Elden Ring'in herhangi bir oyuncu için çeşitli yapılara sahip olduğunu söylemek güvenlidir, ancak bazıları kesinlikle diğerlerinden daha iyidir. Ancak, bazıları sadece daha eğlenceli.
Ve Burn Victim yapısının devreye girdiği yer burasıdır. Burn Victim yapısının, Elden Ring'in sonlarından herhangi birine tek başına ulaşmanıza yardımcı olması pek olası değildir, ancak bu, FromSoftware'in hit oyununu oynamanın ilginç bir yoludur.

Elden Ring: Yeni Spontan Yanma / Yanık Kurban Yapısı Düşmanları Ateşe Veriyor

Reddit kullanıcısı u/Det_Wun_Gai, oyunun hayranlarına “Burn Victim” yapısını sergilemek için Elden Ring alt dizinine gitti.

Kısa klibi paylaşan u/Det_Wun_Gai, Burn Victim yapısının "şu anda en sevdikleri yapı" olduğunu söylüyor. Ve nedenini görmek çok kolay

Elden Ring'in neden olabileceği hayal kırıklığını aşmanın en iyi yolu memler kullanmaktır. İşte şimdiye kadarki en iyi Elden Ring memleri.

Bazı yorumcular, saldırının şaşırtıcı doğası nedeniyle ona “Kendiliğinden Yanma” yapısının adını da verdiler.

u/Det_Wun_Gai, kendilerini tutuşturmak için Ateşin Ölümcül Günah büyüsünü kullanarak kurbanlarının etrafında koşarak onları yok eder.

Aşağıdaki klibin tamamını izleyebilirsiniz, ancak Burn Victim'i kendiniz için nasıl inşa edebilirsiniz? Peki, aşağıdaki kılavuzumuzu takip edin:

İlk olarak, 19 İnanç gerektiren Ateşin Ölümcül Günah büyüsüne sahip olmanız gerekecek. Bunu yapmak için onu bulmanız gerekecek:

• Kraliyet Başkenti Leyndell'de Uçamayan Kuş Tablosunu bulun. Müstahkem malikanede, Grace Sitesi ile aynı odada bulunabilir .

• Ardından, Altus Platosu'ndaki Windmill Köyü, Dominula'ya gidin . Bir kez burada, doğrudan doğuya gidin ve güneydoğuda, kaybolduktan sonra onu düşürecek bir sandalyede bir hayalet bulacağınız Windmill Heights'ı bulun.

O zaman, bir Kutsal Mühre ihtiyacınız olacak. Ateş Keşişi büyülerini güçlendireceği için Dev Mührü'nü kullanmanızı öneririz...

Son olarak, hafif bir yüke ihtiyacınız olacak, bu nedenle diğer ekipmanları kaldırın. Ardından, Sonic olmak için ancak yanıyor olmak için istatistikleri Vigor, Faith ve Endurance'a pompalayın.
To Top