Facebook Video İndirme – Çevrimiçi En İyi 7 FB Video İndirici

Facebook Video İndirme – 7 En İyi FB Video İndirici Çevrimiçi aracı, çevrimdışı olmasını istediğiniz herhangi bir FB videosunu indirmenize yardımcı olacaktır. Orada Facebook adında süper harika bir sosyal medya platformu var ama medyayı indirmek oldukça zor.
Facebook Video İndirme

Bu web sitesinde içerik indirmek büyük bir şey ve Facebook video indirme araçlarından bahsediyorsanız , çeşitli gerçekleri aklınızda tutmanız gerekir. Bu nedenle, bir iş tanıtımı için Facebook videosunu indirmek veya sadece arkadaşlarınızla paylaşmak istemenizin bir önemi yok, aşağıda belirtilen bu indiriciler, birlikte gitmek için en iyi seçenektir.

Bu nedenle, bunlar elle seçilmiş Facebook video indirme araçlarından bazıları ve bunların açık bir şekilde detaylandırılmış özellikleri ve faydalarıdır. Ayrıca, izleyicilerin bu indirme platformları hakkında yeterince net bir fikre sahip olabilmeleri için SSS'lerden de bahsedilmiştir. Her indiricinin kendi özellikleri ve avantajları vardır. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre tercihlerinizden birini tercih edebilirsiniz.fbdownloader.net FB Video İndirici

Bu platform ücretsizdir ve Facebook videolarını indirip kaydetmenin hızlı bir yoludur. Çevrimiçi olarak en kullanıcı dostu platformlardan biridir. Bu video indirme uygulaması, bireylerin en sevdikleri videoları Facebook'tan hemen indirmelerine izin verir ve hatta ileride görmek için bunları kaydedebilirsiniz.

Bu platform, Android, Windows, Linux ve daha birçok popüler platform gibi çeşitli biçimlerle uyumludur. Bu araç ile videoyu hem standart hem de HD kalitede kaydedebilirsiniz. En iyi yanı, bu platformun FB videolarını MP3 formatlarına dönüştürmenize bile izin vermesidir.

fbdownloader kullanmanın faydaları

Tüm cihazlarla çok iyi uyumludur. İndirmelerde herhangi bir sınırlama yoktur, istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Videoları MP3 ve MP4 formatlarında kaydedebilirsiniz. Bu araç, canlı ve özel videoları kaydetmenize bile olanak tanır. Bu platformdan video indirmeden önce, indirdiğiniz videonun Facebook sunucusunda kalacağını unutmayın. Bu, bu platformdan indirdiğiniz videonun hiçbir geçmiş kalıntısı olmayacağı anlamına gelir.

Web sitesi: fbdownloader.net

fbdown.net

Bir sonraki araç fbdown.net. Bireylerin en sevdikleri videoları indirmelerini sağlayan ve boş zamanlarında keyfini çıkarabilmeleri için çevrimdışına kaydedebilecekleri başka bir ücretsiz ve kullanıcı dostu Facebook video indirme aracıdır. Bu araç, Android ve Chrome tarayıcılarıyla uyumludur. Ancak bu yazılımı kullanmak için öncelikle Firefox tarayıcısını yüklemeniz ve ardından videoyu paylaşabilmeniz için Facebook uygulamasını açmanız gerekiyor.

fbdown.net kullanmanın faydaları

Bu araç, Chrome tarayıcısı için ekstra bir uzantıya sahiptir. Kullanıcı arayüzü tamamen temiz ve anlaşılır. Tamamen güvenli ve emniyetlidir. Facebook'tan video kaydetmenize ve indirmenize izin verir. Facebook özel videolarını bile indirebilirsiniz.

Web sitesi: fbdown.net

fastvid.com

Bir başka popüler Facebook video indirme aracı ise fastvid .com'dur . Bir video indiricide aradığınız en önemli şey hız ise, bu araç tam size göre. Bu platformun basit ama canlı kullanıcı arayüzü güçlüdür. Video indirme işlemi dakikalar içinde yapılacaktır. Videolarınız hiçbir yere kaydedilmeyecek; platformun indirdikten sonra videoyla ilgili herhangi bir geçmişi olmayacağı anlamına gelir.

fastvid kullanmanın avantajları

Bu araçla hızlı ve yüksek hızlı indirme işlemi mevcuttur. Kullanıcı arayüzü hızlı ve temizdir. Güvenlik ve güvenlik diğer ek avantajlardır. En iyi yanı, indirilen geçmişinizin izlenmeyecek olmasıdır. Fastvid ile tek yapmanız gereken web sitesinin URL'sini kopyalayıp belirli bir yere yapıştırmak ve videonuz önünüzde. Kalite açısından standart ve HD olmak üzere iki seçenek elde edeceksiniz. Tercihlerinizden birini seçebilirsiniz.

Web sitesi: fastvid.com

Getfvid.com

Ücretsizdir ve Facebook videolarını indirmek için en iyi çevrimiçi araçlardan biridir ve bundan sonra bunları MP3, MP4 ve diğerleri gibi herhangi bir biçime dönüştürebilirsiniz. Bu araç cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlarla çok iyi çalışır. Video indirilir indirilmez, çevrimdışı görmek için de saklayabilirsiniz. Bu araç, herkes tarafından çalıştırılabilen basit ve canlı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu platformda indirme işlemi tek bir tıklama ile başlar ve kısa sürede videonuz karşınıza çıkar.

Getfvid.com'u kullanmanın faydaları

Bu araç hem standart hem de HD kalitesini destekler. Bu platformdaki indirme işlemi oldukça kolay ve hızlıdır. Bu Facebook video çevrimiçi indirme aracıyla videoları MP3, MP4 gibi çeşitli biçimlerde bile dönüştürebilirsiniz. Kullanıcı arayüzü oldukça çekici ve canlı. İndirme geçmişinizin hiçbirini tutmaz.

Bu, kullanımı ücretsiz bir araçtır ve herhangi bir kayıt işlemi yapmanız gerekmez. Chrome kullanıcıları için ekstra bir uzantıları var ve burada işler daha rahat ve kolay hale geliyor. Bu platformda yapamayacağınız tek şey, özel videoları indirememenizdir.

Web sitesi: getvid.com

Getfbstuff

Ücretsiz olarak mevcuttur. Bu FB video indirme aracı, Facebook videolarını yüksek tanımlı kalitede indirmenize ve hatta bunları MP3 formatlarına dönüştürmenize olanak tanır. Kullanıcı arayüzü temiz ve kolaydır ve indirme hızı olağanüstüdür. Bu aracı kullanmak için herhangi bir yazılım yüklemeniz gerekmez.

getfbstuff kullanmanın faydaları

Bu araç, tüm cihazlar ve tüm popüler tarayıcılarla uyumludur. Videolarınız burada bu platformda saklanmaz. İndirmelerinizin herhangi bir geçmişini tutmaz. Üstelik videoları hem standart hem de HD kalitede kaydetmenize olanak tanır. Bu araç herhangi bir korsan içerik barındırmaz.

Web sitesi: getfbstuff.com

Fbvideodownloader.org

Bu, FB videolarını indirmenize izin veren başka bir ünlü çevrimiçi araçtır Kullanımı tamamen ücretsizdir ve krom tarayıcı için ekstra bir uzantıya sahiptir. Temiz ve canlı bir kullanıcı arayüzü, ekstra bir avantajdır. Bu aracı kullanmak için herhangi bir kayıt veya indirme işlemi yapmanız gerekmez. URL'yi kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir ve videonuz önünüzde olacaktır.

fbvideodownloader.org kullanmanın avantajları

Bu araç, krom tarayıcı için bir uzantıya sahiptir. Farklı tarayıcılar ve cihazlarla iyi uyumludur. Bu araç, APK dosyalarını indirmenize bile izin verir. Haslığı ve verimliliği ekstra faydalarıdır. Ayrıca, videolarınızı MP3 formatlarına bile dönüştürebilirsiniz.

Web sitesi: fbvideodownloader.org

İndirici

Bu, çevrimiçi olarak sunulan başka bir ücretsiz Facebook video indiricisidir. Bu platformu diğer indiricilerden farklı kılan, videoları 4k tam HD formatlarında indirmenize olanak sağlamasıdır. Bu platform, Chrome tarayıcıları için özel olarak tasarlanmış ekstra bir uzantıya sahiptir ve bu uzantı, videoları herhangi bir kısıtlama olmadan indirmenizi sağlayan uzantıdır.

Odownloader kullanmanın avantajları

Krom tarayıcı için ekstra bir uzantı içerir. Bu platform, özel videoları bile indirmenize izin verir. Bu aracın dahili bir MP3 dönüştürücüsü var, Facebook video kesici de bu platformda var ve son olarak, en az değil, videoları 1080 ve 4k tam HD kalitesinde indirebilirsiniz. İndirme işlemi bu platformda süper rahat.

Web sitesi: odownloader.com

FB Video İndirici SSS'leri

Facebook'tan video nasıl indirilir?

İndirmek istediğiniz videoya sağ tıklayın ve videonun URL'sini kopyalayın ve ardından başınızı fb.net'e çevirin. Ardından, bağlantının yapıştırılması gereken yere bağlantıyı yapıştırın ve ardından indirme düğmesine tıklayın. Ardından, standart veya HD kalitesinden hangisini istediğinizi görmeniz gerekir. Ardından videoya sağ tıklayın ve videoyu cihazınıza kaydedin.

Facebook canlı video nasıl indirilir?

Canlı bir Facebook videosunu indirmek için sağ tıklamanız ve ardından video URL seçeneğine gitmeniz gerekir. URL'yi oradan kopyalayın ve ardından yeni bir sekmeye basın. Kopyalanan URL'yi bu yeni sekmeye yapıştırın. Ardından URL'den www uzantısını silin ve mobil cihaza uygun hale getirmek için m ekleyin. Şimdi videoyu bir kez oynatın ve sağ tıklayın ve orada videoyu şu şekilde indir seçeneğini bulacaksınız. Ve videonuz indirilmeye hazır.

Facebook'tan video indirmek yasal mı?

Evet, tıpkı YouTube'dan yaptığınız gibi Facebook'tan video indirip Facebook'ta paylaşabilirsiniz. Ancak ticari amaçlarla bir şeyler indiriyorsanız ve bunun için telif hakkıyla korunan bazı videoları kullanıyorsanız veya indiriyorsanız, kesinlikle izin verilmediği ve ciddi bir suç olduğu için sahibinden izin aldığınızdan emin olun.

Facebook özel videoları nasıl indirilir?

Tarayıcınızda özel bir Facebook video indirici uygulamasında gezinin. Ardından yeni bir sekme açın ve Facebook'a giriş yapın ve indirmek istediğiniz videoyu ziyaret edin. Windows üzerinde çalışıyorsanız ctrl+u tuşlarına basmanız gerekirken, Mac kullanıyorsanız komut+option+u tuşlarına basmanız gerekir. Daha sonra video indirme uygulamasına kaynak kodunu kopyalamanız ve sonunda indirme düğmesine tıklamanız gerekir.

To Top