FIFA 23, Yeni Hız İhtiyacı ve Yeni Kaykay Oyunlarının Çıkış Tarihi Temmuz'da Olabilir

FIFA 23, "FIFA" lisansına sahip son oyun olacak.


EA'nın şu anda çeşitli stüdyolarda bir dizi büyük projesi var ve bunlardan bazıları, FIFA 23 dahil, yakında açıklanacak gibi görünüyor. Tom Henderson tarafından hazırlanan yeni bir rapora göre EA, Temmuz ayında en büyük 3 projesi olan FIFA 23'ü, yeni Need for Speed ​​Game ve yeni bir Skate oyununu açıklayacak.

Yeni bir Need for Speed ​​oyunuyla ilgili söylentiler son birkaç aydır internette dolaşıyor ve görünüşe göre yayıncı sonunda yeni oyunu açıklamaya hazırlanıyor. İlk oyunların ardından gelişen kült göz önüne alındığında, yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Skate'de de durum aynı.

FIFA 23, lisans anlaşması bu yıl sona ereceği ve franchise daha sonra “EA Sports FC” olarak bilineceği için “FIFA” lisansına sahip son oyun olacak.

FIFA 23, Yeni Need for Speed ​​ve Skate Önümüzdeki Ay Açıklanacak

Bir sonraki Need for Speed ​​oyununun seriden ayrıldığı söyleniyor ve oyunun farklı bir görsel sunum stili için anime benzeri bir sanat stilini fotogerçekçi grafiklerle birleştirmesi öneriliyor. Kendine özgü görsel stili dışında oyun hakkında pek bir şey bilinmiyor ve EA yakında daha fazlasını ortaya çıkaracak gibi görünüyor.

EA, "FIFA" lisansını kaybetmesine rağmen, yayıncı "EA Sports FC" serisi için 300'den fazla lisans anlaşması yaparak serinin özgün ve premium deneyimini korudu.

E3 bu yaz gerçekleşmemiş olsa da, oyunculara Geoff Keighley'nin Yaz Oyunu Fest'i gibi etkinlikler üzerinden bir dizi önemli duyuru ve oyun tanıtımı yapıldı. Ancak, büyük yayıncıların oyun duyurularını bitirmediği ve EA'nın gelecek oyunları hakkında daha fazla bilgi vermeye hazır olduğu görülüyor.

To Top