Fortnite Bölüm 3 Sezon 3'teki Tüm Efsanevi Silah Konumları

Fortnite'da efsanevi silah diye bir şey yoktur. Bu nadirlik her sezon ortaya çıkar ve bu kategoriye ait silahlar, battle royale'deki en yüksek istatistiklerden bazılarına sahiptir. Dolayısıyla, kendinizi yeterli miktarda kazanç elde etmeye çalışan sıradan bir oyuncu olarak görüyorsanız, efsanevi silahlar kesinlikle bunu değiştirmeye yardımcı olabilir. Ancak, son sezon, oyunculardan birini seçmeden önce çok sabırlı olmayı gerektiriyor. Sezon 3 Bölüm 3'teki her bir efsanevi silahı nasıl ve nerede toplayabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.


Fortnite Bölüm 3 Sezon 3'te Efsanevi Silahlar Nasıl Elde Edilir

Önceki sezonlarda oyuncular patronları yenmek ve efsanevi silahları kullanmakla görevlendirilirken, şu anda oyunun haritasında patron yok. Bunun yerine, efsanevi silahlar isteyenler, meyveleri efsanevi teçhizatı üretene kadar gerçekliğin fidesini ayıklamak zorunda kalacaklar. Bunu yapmak için, Reality Fall POI yakınındaki yuvarlak mor bitkilerden birini yok ederek ve ondan çıkan üç Reality Seeds'ten birini toplayarak başlamalısınız.

Daha sonra, anında gerçek bir fideye dönüşmesi için (yukarıda gösterildiği gibi) tohumu toprağa atmanız gerekecektir. Bu yapıldıktan sonra, duraklatma menüsü harita sekmesinin sol tarafında bir "ayıklama" zamanlayıcısı göreceksiniz. Bu, meyvesinden elde edilen potansiyel ganimeti iyileştirmek için fidenin yanındaki yabani otları toplayabileceğiniz noktaya kadar geri sayım yapar. Ancak, bir sonraki ayıklamadan önce meyveyi yağmalamaya karar verirseniz, bu işlemin yeniden başlatılması gerekecektir. Ayrıca, diğer oyuncuların da fidanınızdan meyve toplayabileceğine dikkat edilmelidir, bu yüzden onu mükemmel saklanma noktasına koyduğunuzdan emin olun.

Bu nedenle, bir fidan ancak oyuncular meyvelerini iyileştirmek için yabani otlarını toplamaya devam ettiği sürece efsanevi bir silah verebilir. Tohumların Nadir'den Nadir'e, Nadir'den Epic'e, Epic'ten Efsanevi'ye ve son olarak Efsanevi'den Efsaneye yükseltilmesi gerektiğinden bu işlem birkaç saat sürebilir.

Fortnite Bölüm 3 Sezon 3'teki Tüm Efsanevi Silahlar

Ayıklama işlemini tamamladığınızda, oyundaki mevcut dört Mythic'ten en az birini almayı bekleyebilirsiniz. Bu silahlar arasında Otomatik Av Tüfeği, Korucu Taarruz Tüfeği, Ağır Keskin Nişancı Tüfeği ve Striker Pump Action Shotgun bulunmaktadır. Bu silahların daha nadir türlerini sandıklarda bulabilirsiniz, ancak efsanevi varyantları hasarlarını, kafadan vuruş hasarlarını ve yeniden yükleme hızı istatistiklerini en üst düzeye çıkarır. Örneğin, Mythic Striker pompalı av tüfeği, 222 kafadan vuruş hasarı verdiği için şüphesiz grubun en iyisidir.

Fidenizin tam potansiyeline ulaşmasını beklerken, kesinlikle güçlü bir silaha ihtiyacınız olacak. Neyse ki, oyunda belirli NPC'lerden satın alınabilecek beş egzotik silah ve hasar vermesi garanti edilen üç yeni silah daha var.


To Top