Fortnite Elden Ring ile İşbirliği Yapacak mı?

Yakın zamanda yapılan bir anket için bir şey varsa, Fortnite ve Elden Ring ile yapılan bir işbirliği, adaya iki ikonik karakterin katıldığını görebilir.


Fortnite işbirliklerinin ne kadar büyük olduğunu açıklamaya ihtiyacı olan var mı? Marvel'dan Star Wars'a, ünlülere ve daha fazlasına, Fortnite ve büyük işbirlikleri eş anlamlıdır.

Ancak bazı işbirlikleri bile beklenmedik. Fortnite, diğer görünümler arasında daha koyu karakterlerin normal görünmesini sağlasa da, Elden Ring'in ortaya çıkmasını asla beklemiyorduk.
Ancak yakın tarihli bir ankete göre, Elden Ring'den iki karakter, Fortnite'ın Item Shop'taki uzun görünüm listesine katılabilir. Ve Elden Ring'in muazzam başarısı göz önüne alındığında , kesinlikle mümkün olabilirdi.

Fortnite x Elden Ring İşbirliği Melina ve Iron Fist Alexander Skins'i Görebilir

Bir kez daha, güvenilir Fortnite sızıntısı ShiinaBR, oyunculara gönderilen bir anketi paylaştı. Pek çok marka ve ikonik karakter arasında Melina ve Iron Fist Alexander karşımıza çıkıyor.

Bazı oyunculara gönderilen anket, popüler markaların, ünlülerin, karakterlerin ve daha fazlasının bir listesini vurguluyor. Epic Games, hangi işbirliklerinin popüler olacağını görmek için bu anketlerden elde edilen verileri kullanır.

Tabii ki, listedeki her isim Fortnite'a bir giriş görmeyecektir, ancak ShiinaBR "bu anketler genellikle yaklaşan işbirliklerini gösterdi" diyor.

Geniş listede Imagine Dragons, Travis Barker, Olivia Rodrigo ve daha pek çok ünlü isim yer alıyor. Bunların yanı sıra Chris Redfield, Banjo ve Kazooie, GTA'dan CJ ve Elden Ring'den Melina ve Iron Fist Alexander gibi video oyunlarındaki popüler karakterler.
To Top