Fortnite yakın dövüş silahı ne sayılır ve nasıl kullanılır?

Runaway Boulders'ı yok etmek için bir Fortnite yakın dövüş silahı nasıl kullanılır?

Bir Fortnite yakın dövüş silahının ne olduğunu bilmek, biriyle hasar vermenizi veya bir şeyleri yok etmenizi gerektiren belirli görevleri tamamlamak için gerçekten önemli olabilir. Çok çeşitli Fortnite silahlarının ve diğer ateşli silahların aksine, göğüs göğüse çarpışmaya yaklaşırken çok az seçenek vardır ve yakın dövüş silahı gerektiren Fortnite görevlerinden birini alıyorsanız , neyin önemli olduğunu bilmeniz gerekir. tek olarak. Neyse ki, tüm oyuncular Battle Royale'deki Hasat Aracına erişebilir. Fortnite yakın dövüş silahının ne olduğu ve nasıl kullanılacağı hakkında bilmeniz gerekenler burada.

Hangi Fortnite yakın dövüş silahı şu anda mevcut

Ana Fortnite yakın dövüş silahı, her maçta tüm oyuncular için standart bir öğe olan mütevazi Hasat Aracıdır (diğer adıyla Kazmanız). Genellikle yapılara zarar vererek malzemeleri (ahşap, tuğla ve metal) hasat etmek için kullanılan normal sallanma eylemi, diğer oyunculara ve NPC'lere de zarar verebilir. Kabul etmek gerekir ki fazla hasar vermiyor, yani Hasat Aleti pek iyi bir yakın dövüş silahı değil ama işi görecek. Belirli Fortnite görevleri, yakın dövüş silahıyla belirli nesnelere, hayvanlara veya NPC'lere hasar verme görevini üstlenecek ve Hasat Aracınız her zaman yardım etmek için envanterinizde hazır olacaktır.

Mandalorian'ın Amban Tüfeği, Kingsman şemsiyesi ve Wolverine'in Pençeleri de dahil olmak üzere, mevsimler boyunca bir dizi özel yakın dövüş silahı da mevcuttur. Ancak, bunların tümü önceki oyun içi karakterlere ve olaylara bağlıydı, bu nedenle sonradan tonoz edildi. Her ne kadar Sezon 3 Bölüm 3'ten itibaren Fortnite Darth Vader mücadeleye girdi ve ikonik kırmızı Işın Kılıcını almak için onu yenebilirsin. Sadece bazı zorlukları tamamlamak için çok çaba harcayacaktır, ancak düşman oyunculara karşı oldukça etkilidir.

Bir yakın dövüş silahı ile Runaway Boulders nasıl yerinden çıkarılır veya yok edilir

Artık bir Fortnite yakın dövüş silahının ne olduğunu bildiğinize göre, 3. hafta görev mücadelesini kolayca tamamlayabileceksiniz. Tek yapmanız gereken, kayaları yerinden çıkarmak ve mücadeleyi tamamlamak için Hasat Aracınızla üç Kaçak Kayanın altındaki kaya yığınına vurun. Fortnite Runaway Boulders hakkında , onları nerede bulacağınız da dahil olmak üzere daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, kılavuzumuza göz atmayı unutmayın.

Gelecekteki haftalık görev mücadeleleri ayrıca Fortnite yakın dövüş silahlarının kullanılmasını gerektirebilir, bu nedenle “yakın dövüş” yazan herhangi bir şey için tavsiyemizi unutmayın - şüpheniz varsa Hasat Aracını kullanın!

To Top