Fortnite'da hayvanlara nasıl binilir???

Fortnite'ta hayvanları nasıl evcilleştireceğinizi ve onlara bineceğinizi mi merak ediyorsunuz? Bu kılavuz, binebileceğiniz tüm hayvanlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi, onları nasıl evcilleştireceğinizi ve domuzlar ile kurtlar arasındaki temel farkların neler olduğunu açıklayacak, böylece kendinizi hangi durumda bulursanız olun, en iyisini seçebilirsiniz.Fortnite'da binebileceğiniz tüm hayvanlar

Şu anda oyunda binebileceğiniz sadece iki hayvan var: domuzlar ve kurtlar.


Fortnite'da domuz ve kurtlar nasıl evcilleştirilir

Fortnite'da hayvanlara binmeden önce onları evcilleştirmen gerekecek.


Tek yapmanız gereken bir kurdun veya domuzun üstüne atlamak ve onları anında evcilleştirip sırtlarına oturarak haritada gezinmeye hazır hale geleceksiniz.


Bu, Fortnite'ta hayvanları evcilleştirmenin ve onlara binmenin açık ara en kolay yöntemidir, ancak atlama becerilerinize doğrudan size saldırmaya çalışan bir kurt veya yaban domuzunun sırtına inecek kadar güvenmiyorsanız, size yardımcı olması için yiyecekleri de kullanabilirsiniz.


Bir yaban domuzunu evcilleştirmek için herhangi bir meyve veya sebzeyi (genellikle evlerde ve mağazalarda ürün kutularında bulunur veya dünyanın her yerinde yetiştirilir) kullanabilir ve bir yaban domuzunun yanına atabilirsiniz.


Daha sonra yaklaşacak ve yaban domuzuna gizlice yaklaşabilir ve onu evcilleştirmek için etkileşim düğmesini basılı tutabilirsiniz.


Bir kurdu evcilleştirmek için et için herhangi bir hayvanı bulup öldürün ve sonra onu vahşi bir kurdun yanına atın. Yine, eti yemeye başlayacak, yaklaşmanıza ve onu evcilleştirmek için etkileşim düğmesini basılı tutmanıza izin verecek.


Fortnite'ta yaban domuzu ve kurt arasındaki farklar

Buradaki tek önemli fark, her bir hayvanın sağlığı ve 'yük' veya koşu faydasıdır. Domuzun daha küçük bir sağlık çubuğu vardır, ancak koşarken nesnelerin içinden geçebilir.

To Top