Free Fire MAX Efsanevi Öğeler: Etkinlikler ve Oynanış Yoluyla Ücretsiz Ödüller Nasıl Alınır

 Free Fire MAX, ödüller için bir dizi süreli etkinliğe sahiptir.


Free Fire MAX'ta satın alınabilecek çok sayıda mikro dönüşüm ve oyun içi öğe olmasına rağmen, oyun aynı zamanda oyunculara söz konusu öğeleri oyun yoluyla açma şansı da sunuyor. Oyuncular, sadece belirli görevleri ve zorlukları tamamlayarak oyun yoluyla Efsanevi Öğelerin kilidini ücretsiz olarak açabilirler.

Bu Efsanevi Öğeler, oyundaki "Etkinlikler" sayfasından ücretsiz olarak ve yalnızca belirli zaman dilimleri arasında talep edilebilir. Örneğin, Red Death Loot Box etkinliği şu anda canlı ve 11 Haziran'a kadar devam edecek ve oyunculara Gloo Wall dahil bir dizi Efsanevi Öğe kazanma şansı veriyor.

Bu özel sandıktaki eşyaların kilidini açmak için oyuncular, eşyalar için "C4 jetonları" değiş tokuş etmelidir. Bu jetonlar, BR ve Lone Wolf gibi farklı modları oynayarak oyun yoluyla açılabilir. Her mod, oyuncuları farklı şekilde ödüllendirecek ve Bomb Squad Modu, maç başına 4 jeton dağıtacak.

Sandık öğeleri:

Silah Royale Kuponu – 10 C4 Jeton

Kadro Forması – 30 C4 Jeton

Silah Royale Kuponu – 10 C4 Jeton

Kırmızı Ölüm Yağma Kutusu

Bu özel etkinlik şu anda Free Fire MAX'ta yayında ve 11 Haziran 2022'ye kadar geçerli olacak. Sandık, oyuncuların beğenebileceği bir dizi öğe içeriyor ve bunlar "Diamonds" takas edilerek elde edilebilir.

Ne yazık ki, bu özel sandık, oyuncuların bir satın alma yapmasını gerektiriyor ve oyun yoluyla açılamaz. Elmaslar Dükkân'dan satın alınabilir ve ardından Kırmızı Ölüm Ganimet Kutusundan öğeler elde etmek için Etkinlikler sayfasında takas edilebilir.

300 Elmas Paketi 250 Rs'ye mal olur ve Red Death Loot Box'taki her iki ödülün kilidini açmak için kullanılabilir.

To Top