Free Rules of Survival Mobile Accounts [2022]

Ancak, Mobil sürüm, PC sürümünün geliştirici tarafından yayınlanmasından kısa bir süre sonra da kullanıma sunuldu . ROS oyununu PlayStore'dan indirerek ücretsiz oynayabilirsiniz.
ROS'ta oynanış, bu oyunu oynayan birçok çocuk olarak sınıflandırılan Free Fire ve PUBG'den daha zor kabul edilir. Buddy, rütbeniz yükseldiğinde bunu giderek daha zor bulacaktır.

Bu nedenle, ROS Mobile'ı daha düşük rütbeli bir hesap kullanarak oynamak istiyor, ancak ana hesabınızın derecesini düşürmek istemiyor olabilirsiniz.

Hayatta Kalma Kuralları Nedir?

Bu oyun temelde bir battle royale veya hayatta kalma oyunudur. Oyunun başında 120 kişiyle birlikte bir adaya bırakılacaksınız.

Oradan, hiçbir kural yoktur. Sadece hayatta kal. Rakiplerinize ek olarak, oyuncuları yok eden zehirli bir gazı da yenmeniz gerekecek.

Yalnız oynamak isteyip istemediğinizi veya diğer kullanıcılarla ittifak kurmayı tercih edebilirsiniz. Diğerlerini yenmeye çalışmak için en fazla dört kişiyle güçlerinizi birleştirebilirsiniz.

Sadece rakiplerinizle değil, rakiplerinizle de karşılaşacağınız bir savaşı kazanmak için zeka, beceri ve bilgeliği birleştirmeniz gerekecek.

Tüm bunlar, sizi tam bir savaşın içindeymiş gibi hissettirecek etkileyici bir grafik kalitesiyle.

Android için gereksinimler

Rules of Survival, hızlı tempolu aksiyon anlarına sahip bir oyundur. Ve bu nedenle, tüm cep telefonları onu mükemmel şekilde çalıştıramaz.

Free Fire oynamak için minimum gereksinimler gibi, bu oyunun da gecikmeden oynamak için minimum gereksinimleri vardır.

Bu nedenle, indirmesi ücretsiz olmasına rağmen, akıllı telefonunuzun aşağıdaki gereksinimleri karşıladığından emin olmanızı öneririz:

• 3 GB RAM

• 1 GB kullanılabilir depolama alanı

• Snapdragon 625 işlemci veya daha iyisi

• Android 4.0 veya üstü

Android için Hayatta Kalma Kurallarını İndirin

Bu oyunu indirmek hem Android, hem Windows hem de iOS'ta tamamen ücretsizdir. Android cep telefonlarında 10 milyondan fazla oyuncuya katılmak istiyorsanız, sadece aşağıdaki bağlantıdan indirmeniz gerekecek:

Öte yandan, büyük ekranda keyfini çıkarmak istiyorsanız, Windows için Rules of Survival'ı indirebilirsiniz.

Survival Mobil Hesapların Ücretsiz Kuralları

İkinci bir hesap kullanarak yapabilirsiniz, ikinci bir hesap oluşturmak için tembelseniz, aşağıda paylaştığım ücretsiz Lost Ros hesabını kapabilirsiniz.

E-postaŞifremonster_x@yahoo.comusta baltaanarki009@gmail.comdeidara009marlosinad@yahoo.commarlonsinad1292carlnatanielabalos2@yahoo.comdangwapo!@ggm.agusnugraha9gp1@gmail.comagusgnteng123

• Email : abbyarsyil179@gmail.com
Şifre : abbyfarahcavi

• E-posta : alifbintang2307@gmail.com
Şifre : aankmega23

• E-posta : agestri984@gmail.com
Şifre : agestri123

• E-posta : axeldianputra121@gmail.com
Şifre : putradianaxel

• E-posta : ejak@gmail.com
Şifre : 1234567

• E-posta : kadexandika@gmail.com
Şifre : 040498ka$

Hesaba erişilemiyorsa, ROS Mobile hesabı başkası tarafından alınmış ve oturum açma verileri değişmiş olabilir.

Başarılı olanlar için, şifreyi hemen değiştirin, korkarım başkası tarafından ele geçirilecektir.

Çözüm

Hepsi paylaştığım ücretsiz ROS Mobil hesaplarının toplanması için. Yapamayanlar için ROS hesabını veya bu blogdaki diğer makalelerde hala mevcut olan Survival Mobile'ın Kurallarını kontrol edebilir.
To Top