Freepik Premium Hesap Ücretsiz 2022 | 1 Aylık Giriş ve Şifreler

Freepik premium hesap ücretsiz 2022. Freepik vektörler, psd, simgeler ve fotoğrafları paylaşmak için bir kütüphanedir. Binlerce resim kategorisi, vektör ve daha birçok farklı dosya birimi içerir. Ücretli ve ücretsiz üyelik seçenekleri sunan freepik'te premium üyelik için aylık ödeme yaparsınız.

Freepik Premium Hesap Ücretsiz 2022

Her gün binlerce grafik tasarımcının ziyaret ettiği freepik'te pek çok görsel ücretsiz. Ancak, premium olarak işaretlenen bazı görseller, freepik premium üyeliğinizin olmasını gerektirir. Grafik tasarım için sürekli olarak fotoğraf, psd veya simge dosyalarına ihtiyacınız varsa, freepik kesinlikle premium aboneliğe değer. Ancak yalnızca birkaç resim indirecekseniz, premium üyelik satın almanıza gerek yoktur. Çünkü bu nedenle web sitemiz freepik ücretsiz premium hesapları ve şifreleri yayınladı. Yayınladığımız freepik ücretsiz hesaplar en az 2 hafta premium olarak kullanılabildiğinden dilediğiniz dosyayı indirebilirsiniz.


Freepik Premium Girişi ; Şifreler


tatyonal5@gmail.com ; nasılsın57
inilitabis44@gmail.com ; 4pCmal2kD
hopron2@gmail.com ; bagrap58
Wantobul.gm@gmail.com ; newcty388
entibax88@gmail.com ; matris10
newstyle@gmail.com ; dodrimad2112
samadry11@gmail.com ; 567137389
yolivban22@gmail.com ; shezBlon
atony19@gmail.com ; Hogral911
Freepik Premium Hesapları ile Kaç Görsel İndirilebilir?
Sitemizde yayınlanan freepik hesapları ile günde 100 dosya indirebilirsiniz. Bu indirmeler premium veya ücretsiz vektör, psd ve fotoğraflardan oluşabilir. Günlük 100 dosya sınırını aşarsanız, hesabınıza resim indirmeniz geçici olarak yasaklanır.

Ayrıca, freepik'teki premium görsellerden birini indirerek, tam lisans hakkını elde edersiniz. Bu görselleri ticari işletmeniz veya kişisel kullanımınız için istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Premium Freepik Hesabı Kullanmak Yasal mı?

Kesinlikle evet. Yayınladığımız premium freepik hesaplarının çoğu, deneme aboneliği kullanılarak oluşturulmuştur. Bu sebeple kullanımda herhangi bir problem yoktur ve dilediğiniz görseli kolaylıkla indirebilir veya paylaşabilirsiniz.

Freepik'te Resim Paylaşarak Para Kazanabilir misiniz?

Evet oluşturduğunuz dosyaları freepik üzerinde paylaşarak para kazanabilirsiniz. Şu anda freepik, yayıncılar için 1.000 indirme başına 2.5 $ ödüyor. Bu küçük bir ödeme gibi görünse de freepik'in milyonlarca günlük ziyaretçisi düşünüldüğünde size ek gelir sağlayabilir. Grafik tasarım alanında özgün fotoğraflar, psd veya görseller oluşturabiliyorsanız mutlaka birkaç çalışmanızı freepik üzerinde yayınlamaya çalışmanızı öneririz.


Freepik Premium Dosyası Nasıl İndirilir?
Freepik'te premium fotoğraf, psd ve simge dosyası indirmek için premium aboneliğiniz olmalıdır. Birkaç görsel indirip premium üyelik satın almak istemiyorsanız bazı servisleri kullanabilirsiniz. İnternetteki birçok web sitesi size çok düşük fiyatlara birinci sınıf görseller gönderebilir. Ancak bunlar arasında güvenilir bir kaynak bulmak oldukça zordur. Bu nedenle, bu tür hizmetler sunan siteleri kullanacaksanız, güvenilir olduklarından emin olun.

Premium Link Oluşturucu Çalışır mı?

Hayır. Birçok web sitesi, premium üyelik gerektiren freepik görsellerini “freepik premium link oluşturucu” programı ile indirebileceklerini söylüyor. Ancak, bu tam bir zaman kaybıdır. Çünkü premium görüntüleri hackleme yoluyla indirmek mümkün değildir.

Freepik Premium Hesaplar 2022 Nisan
Bazı görselleri indirmek için premium bir freepik hesabı satın almak istemiyorsanız, web sitemiz size bu konuda yardımcı olabilir. Aşağıda yayınladığımız freepik hesapları ve şifreleri ile 2 hafta boyunca herhangi bir ücret ödemeden dilediğiniz görseli indirebilirsiniz. Bu üyeliklerden birini kullanabilmek için erişim sağladığınız freepik premium hesabının şifresini değiştirmeniz gerekmektedir. Çünkü bu hesaplar ortak kullanıma uygun değildir. Aynı hesaba birden fazla kişinin erişmesi durumunda freepik üyeliğinizi sonlandırabilir.

Bu hesapların bir kısmı freepik premium hesap ücretsiz yayın yapan sitelerden toplanmıştır. Büyük bir kısmı freekip'in bazı ülkelerde sunduğu ücretsiz deneme üyeliklerinden yararlanılarak oluşturulmuştur. Bu nedenle, herhangi bir hesabı kolayca kullanabilir ve istediğiniz herhangi bir resmi indirebilirsiniz.

Giriş yapmak Şifre
Macbride88@gmail.com karanlığa
Ceglins11ki@gmail.com 6742341569
Kurth2658@gmail.com grifazzad
darwin5081@gmail.com orbaxi969
hindu4702@gmail.com rintobaz
Laibo.taz57@gmail.com imparatorluklar1779
Bringman9648@gmail.com palmiye63
Lachney226@gmail.com harboz27
horwoland67@gmail.com iptinzil22
undred.kinggo@gmail.com dexter388
Reader326@gmail.com iPaxzAL5
art.pinnol@mail.com gilbiy020

To Top