Garena Free Fire Max Kodları Kullan 23 Haziran 2022: Nadir Oyun İçi Malzemeler

Ödüller için ücretsiz kodları denemek her zaman iyi bir fikirdir ve 23 Haziran'da oyuncular oyunun resmi web sitesinde nadir bulunan malzemeleri alabilecekler. Ancak Garena Free Fire kullanım kodları yalnızca 23 Haziran'da kullanılabilir.

Garena Free Fire Max Oyununun Popülerliği

Ücretsiz kullanım kodları kazanmak, oyuncuların çok fazla çaba harcamadan veya gerçek paralarını harcamadan ödülleri en üst düzeye çıkarmalarının harika bir yoludur. Ödeme yapan oyuncular için bile, kullanım kodlarını kullanmak oyundan en iyi şekilde yararlanmanın harika bir yoludur.


Garena Free Fire, oyuncuların oyun içinde birbirleriyle savaşmalarına olanak tanıyan popüler bir battle royale mobil oyunudur ve PUBG Mobile'ın Hindistan'da 2020'de yasaklanmasından bu yana büyük ilgi görmüştür.

Oyun zaten bir milyardan fazla indirme sayısına sahip

Oyun, bir milyardan fazla indirme ve yaklaşık 110 milyon inceleme ile Google Play Store'da son derece popüler olmaya başladı. Tıpkı PUBG gibi, oyun da oyuncuları hayatta kalmak için birbirleriyle savaşmak zorunda kalacakları bir adaya götürüyor.

Garena Free Fire'ın kendisi, oyuncuların hayatta kalmak için birbirlerini yenmeye zorlandıkları her biri sadece 10 dakika sürecek. Tıpkı PUBG'de olduğu gibi, oyuncular başlangıç ​​noktalarını seçebilecek ve küçülürken güvenli bölge içinde kalmak için savaşırken orada paraşütle atlayabilecekler.

Garena Free Fire neden oyuncular için bir meydan okumadır?

Oyuncuların araçlara erişimi olduğu sürece haritayı keşfetmek de çok mümkün. Oyuncular bunu yürüyerek yapmayı seçebilse de, haritanın enginliği nedeniyle, oyuncular karaya inmedikçe güvenli bölgede yaya olarak kalmak çok zor olabilir…

To Top