Google Kişiler uygulaması artık Galaxy Watch 4'te indirilebilir

Google Asistan, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic'e ulaşmak için zaman aldı ve bazı saat sahipleri için çok önemli bir uygulama olsa da, Galaxy Watch 4 serisi için henüz sunulmamış başka Google uygulamaları da var. baştan sona..Örneğin, yalnızca şimdi Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic ile uyumlu olan Google Kişiler'i ele alalım. Evet, Google uygulamalarını tam olarak kullanmayı tercih edenler için Android üreticisinin Kişiler uygulaması artık Watch 4'ünüze indirilebilir.

Elbette, Samsung'un alternatiflerinden daha iyi performans gösteren Asistan'ın aksine (bunlar arasında nasıl geçiş yapacağınızı buradan görebilirsiniz), Google Kişiler, bu saatte önceden yüklenmiş olan Samsung Kişiler uygulamasına kıyasla size gerçekten anlamlı bir şey sunmuyor. Google çevirici uygulamasının Watch 4 serisi için henüz mevcut olmadığını, ancak bu durumun yakın gelecekte değişebileceğini de belirtmekte fayda var.

Google Kişiler'i Galaxy Watch 4 veya Galaxy Watch 4 Classic'e indirmek için bu Play Store bağlantısını tıklayın . Yüklendikten sonra uygulamayı saatinizin uygulama çekmecesinde bulacaksınız ve kullanmadan önce kişilerinize erişmesine izin vermeniz gerekecek.

Uygulama henüz saatinizle uyumlu görünmüyorsa, lütfen daha sonra indirmeyi deneyin, çünkü bu uygulamaların Google tarafından onaylanmasından sonra tüm pazarlarda kullanıma sunulması zaman alabilir.

To Top