Google'ın Android'e Geçiş iOS uygulaması artık tüm Android 12 cihazlarını destekliyor

Google gerçekten birçok insanın iPhone'lardan Android telefonlara geçtiğini düşünüyor ve bu nedenle Switch to Android iOS uygulamasını güncelledi. Artık tüm Android 12 cihazlarını desteklerken, daha önce yalnızca Pixels ile çalışıyordu.


Google'ın kaç kişinin iOS'tan Android'e geçtiğine dair algısı, bunu güzel bir şekilde ifade etmek için iyimser olsa da, böyle kullanışlı bir geçiş aracına sahip olmak kesinlikle yararlıdır.

Yeni Android 12 telefonunuzu iPhone'unuzun kablosuyla veya kablosuz olarak iPhone'unuza bağlayabilirsiniz. Başlamak için tek yapmanız gereken iPhone'unuza Android'e Geç uygulamasını indirmek ve kolay kurulum talimatlarını takip etmektir.

Kişileri, fotoğrafları ve videoları (iCloud'da depolananlar dahil - Apple'dan verilerinizin bir kopyasını isterseniz), SMS, MMS ve iMessage metinlerini ve medyasını, WhatsApp mesaj geçmişini ve medyasını, Android'de de mevcut olan uygulamaları ve App Store'da ücretsizdi, duvar kağıtları olarak kullanılan özel fotoğraflar, arama kayıtları, alarmlar, cihaz ayarları ve sahip olabileceğiniz DRM'siz, iTunes olmayan tüm müzikler.

To Top