GTA San Andreas indir: GTA San Andreas PC, dizüstü bilgisayar ve mobil cihazlarda nasıl indirilir, sistem gereksinimleri

GTA San Andreas PC indirme gereksinimleri, boyutu ve oyunu PC'nize veya dizüstü bilgisayarınıza yükleme adımları.


Grand Theft Auto San Andreas veya GTA San Andreas, PC oyuncularının yıllardır oynamaktan keyif aldığı en popüler oyunlardan biridir. Bu GTA oyununun en önemli özelliği, kapsamlı haritası ve iyi eskimiş çekici grafikleridir. Buna ek olarak, oyunun annesinin ölümünden sonra Grove Street'e dönen Carl Johnson veya CJ olarak oynadığınız harika bir hikayesi var. Oyun 90'larda geçiyor ve CJ'nin sokakta yozlaşmış polislerle savaşarak ailesini kurtarma girişimi etrafında dönüyor. Yani, bu hikaye ilginizi çektiyse, heyecanını kendiniz yaşamak için GTA San Andreas oynamanızı öneririz. Rockstar kısa süre önce GTA 3 ve GTA Vice City'yi de içeren Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition'ın bir parçası olarak GTA San Andreas'ın yeniden düzenlenmiş bir sürümünü yayınladı. GTA San Andreas'ı PC'ye şu şekilde indirebilirsin:

PC için GTA San Andreas indirme: Nasıl indirilir

GTA San Andreas'ı PC/dizüstü bilgisayara nasıl indireceğimize geçmeden önce, GTA Trilogy'yi PC'de çalıştırmak için gereken özellikleri ve donanım ayrıntılarını bilmek isteyebilirsiniz.

GTA San Andreas sistem gereksinimleri

GTA yeniden düzenlenmiş üçlemesindeki tüm oyunlar, GTA San Andreas dahil olmak üzere aynı sistem gereksinimlerine sahip olacak:


GTA San Andreas minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi – Windows 10 64 bit

İşlemci – Intel Core i5-6600K veya AMD FX-6300

GPU – Nvidia GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R9 280

RAM – 8GB

Depolama – 45 GB boş alan

GTA San Andreas önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi – Windows 10 64 bit

İşlemci – Intel Core i7-2700K veya AMD Ryzen 5 2600

GPU – Nvidia GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 570

RAM – 16GB

Depolama – 45 GB boş alan

GTA San Andreas PC'ye nasıl indirilir

GTA San Andreas, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition'ın bir parçası olarak Rockstar çevrimiçi mağazasından 4.994 Rs karşılığında satın alınabilir.


Rockstar Games kullanarak PC için GTA San Andreas indirmesi


Rockstar mağazasına gidin ve Rockstar Games Launcher'ı indirin

Rockstar Games Launcher'ı açın ve mevcut Rockstar Social Club hesabınızla giriş yapın veya yeni bir tane oluşturun

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition'ı arayın

Şimdi Satın Al'a tıklayın ve ödemeyi tamamlamak için devam edin

GTA San Andreas da dahil olmak üzere GTA Trilogy artık PC'nize indirilmeye başlayacak

GTA San Andreas bilgisayar fiyatı

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition – 4.995 Rs

SSS

GTA San Andreas indirme boyutu

GTA San Andreas, yakın zamanda piyasaya sürülen GTA remastered üçlemesinin bir parçası olduğu için, GTA San Andreas, GTA Vice City ve GTA 3'ü içeren tüm paketi indirmeniz gerekecek. GTA üçlemesinin indirme boyutu 45 GB'dir.


Bir Android cep telefonuna GTA San Andreas nasıl indirilir

GTA San Andreas indirmesi sadece PC kullanıcıları için mevcut değildir. GTA San Andreas'ı Android cep telefonuna da indirebilirsiniz. Oyun Google Play Store'dan indirilebilir, ancak Android'deki GTA San Andreas'ın ücretli bir uygulama olduğunu (Rs 182 olarak fiyatlandırılır) ve 2,6 GB dosya boyutuna sahip olduğunu unutmayın. Bu nedenle, uygulama için ödeme yaptığınızdan ve telefonda indirmek için yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olun. Ek olarak, oyun Android 7.0 veya üzeri sürüme sahip herhangi bir telefonda çalışacaktır. GTA San Andreas'ı Android'e indirme adımları şunlardır:


Google Play Store'a gidin

GTA San Andreas'ı arayın

En üstteki arama öğesine tıklayın

Uygulama için ödeme yapın ve indirin

Android telefonda GTA San Andreas oynamaya başlayın

GTA San Andreas iPhone'a nasıl indirilir

GTA San Andreas hem Android hem de iOS cihazlarda çalışır. Ancak oyunu iPhone veya diğer uyumlu cihazlarda oynamanın keyfini çıkarmak için Apple App Store'dan GTA San Andreas'ı indirmeniz gerekiyor. GTA San Andreas'ın iOS sürümü 2,1 GB dosya boyutundadır ve size 599 Rs'ye mal olur, bu nedenle uygulamayı satın almadan önce yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olun. Oyun, 8.0 veya üzeri sürüme sahip herhangi bir iOS cihazında çalışacaktır. GTA San Andreas'ı iOS'a indirme adımları şunlardır:


Apple App Store'a gidin

GTA San Andreas'ı arayın

Apple kimliğini kullanarak uygulama için ödeme yapın

Uygulamayı satın almak için Öde'ye tıklayın

Uygulamayı indirin ve iOS'ta oynamaya başlayın

To Top