PC ve Mobil için Diablo Immortal 2 Haziran'da Çıkıyor: PC Kullanıcıları Artık Oyunu Önceden Yükleyebilir

Diablo Immortal, 2 Haziran 2022'de hem Mobil hem de PC Konsolları için piyasaya sürülmeye hazır ve yeni RPG oyununun lansmanı hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Uzun bir bekleyişin ardından Blizzard, hem PC hem de mobil cihazlar için Diablo Immortal'ın gelişini onayladı. Bu önemli RPG oyununu mobil ve PC konsollarında oynamanın nasıl bir his olduğunu öğrenmenin zamanı geldi. Ayrıca oyunun , oynamayı çok daha eğlenceli hale getiren kontrolcü desteğini de desteklediği doğrulandı.


Blizzard'dan Diablo Immortal 2018'de duyurulmuştu ancak geliştiricilerin mobil cihazlara ulaşmasını da sağlamalarına şaşırmıştı. Şaşırtıcı bir şekilde, geliştiriciler oyunun oyuncuları heyecanlandıran çapraz oyuna sahip olacağını da doğruladılar. Diablo Immortal, Lord of Destruction , oynaması ücretsiz bir MMORPG'dir. Sürüm yalnızca çevrimiçi olarak yayınlanacak ve aşağıdaki gibi yeni karakterler , anlatılar ve  ek özellikler içerecek . _geliştirme ekibine göre " yaşayan, nefes alan  ve sürekli gelişen  bir deneyimin " parçası .

Diablo Immortal artık PC'de ön yükleme için mevcut ve oynaması ücretsiz çok oyunculu oyun çıktığında Sancturay'a atlamanıza izin veriyor . _ _

Diablo Immortal PC ve Mobil Lansman Tarihi Resmi Olarak Onaylandı

Diablo Immortal , 2 Haziran Perşembe günü saat 10:00 PT /1 : 00 ET/16 :00 BST'de satışa sunulacak .  Avustralya'da yaşıyorsanız , oyun 3 Haziran Cuma günü saat 03:00 AEST'de başlayacak . Ancak , ganimet kutusu mevzuatı nedeniyle Belçika ve Hollanda'da piyasaya sürülmeyecek . App Store , oyuncuların oyunu 2 Haziran'da iPhone cihazlarında bekleyebileceğini öne sürüyor.

PC kullanıcıları için oyunu önceden yüklemek veya indirmek ve kurmak için bir Battlefiled.net istemcisine sahip olmak zorunludur, oysa Android veya iOS kullanıcıları oyunu cihazlarına yüklemek için ilgili uygulama mağazalarına gidebilirler.

Yakın tarihli bir blog gönderisinde Blizzard , sohbet, grafikler ve kontroller içeren yakında çıkacak olan Diablo serisi oyununun erişilebilirlik özelliklerini tartıştı. Bir denetleyici kullanarak oyun onu otomatik olarak algılar ve beceriler, sohbetler ve diğerleri dahil olmak üzere kontroller ayarlar bölümünden yeniden eşlenebilir.

Sohbet özelliklerinden bahsetmişken, bir oyuncu oyun içinde yazı tipi boyutunu değiştirebilir ve sohbet ayarlarından %200'e kadar genişletebilir. Bunun dışında, oyuncular ayrıca Sesli Sohbet Transkripsiyon özelliğinin yardımıyla Parti sesli sohbetini yazılı metne dönüştürebilecekler. Sohbet mesajlarını robot sesiyle açıklamak için metin okuma özelliği de mevcuttur.

To Top