PUBG En İyi Silahlar: Profesyonel Oyuncuya Göre Katman Listesi [2022]

PUBG Silah Seviye Listesi veya En İyi Silah Rehberi yapmak bugünlerde belki de en zor şey çünkü sadece birkaç silahın olduğu mütevazi başlangıçlarının aksine, oyun şimdi kütüphanesini toplam 39 silaha genişletti. Bunun dışında, genişletilmiş fantezi özellikler ve silah istatistiklerindeki sürekli değişiklikler ile bu durum daha da karmaşıklaşıyor. Birkaç hafta önce PUBG hesabıma giriş yaptım ve M249'un normal bir spawn olarak görünmesi şaşırtıcıydı. Daha sonra silahın aşırı derecede sinirli olduğunu fark ettiğimde heyecanım değişti.Şikayet etmenin yanı sıra, PUBG istikrarlı hale geldi ve bir silah kademe listesi oluşturmak için mükemmel bir zaman. Oyunu 3300 saat oynadım ve o zamanlar PUBG'nin nasıl olduğunu bilmiyorsanız, oyunda sadece üçüncü şahısların yer alacağını ve Tommy silahının eskiden bir yaratma silahı olduğunu hatırlatmama izin verin. Ayrıca üçüncü kişiye de takıldık ve birinin oyunu kararlı yürütmesi çok kahramancaydı. Bluehole, birçok silahı, öğeyi ve en önemlisi Sanhok'u beraberinde getiren 1.0 Güncellemesini uyguladığında tüm bunlar çarpıcı bir şekilde değişti.


PUBG En İyi Silahlar ve Kademe Listesi

PUBG Silah Kademe Listemiz iki temelde kategorize edilecektir. İlk olarak silahın ne kadar güçlü olduğuna bakacağız; yani, rakipleri karşılaştıran istatistikler nasıl. Ayrıca, diğer silahlar üzerindeki otorite faktörü de dikkate alınacaktır. Sonuçları göstermek için, kullanışlı olabileceği için P911'i AK-47'nin üstüne koymayacağız; meta basit, kimse AK-47 yerine P911'i seçmeyecek, bu yüzden silahların hakimiyeti sıralamaları kolaylaştıracak. Son olarak, seviye listeleri özneldir, bu nedenle belirli bir silahtan memnunsanız, değiştirme zahmetine girmeyin. Rehberimiz, çoğu silahın ardındaki, yeni oyuncular için faydalı olabilecek bazı önemli fikirleri de aydınlatacaktır.

S Seviye Silahlar

En Üst Seviye kategorisi, oyundaki en vahşi ve şaşırtıcı silahları ifade eder.

GÖĞÜS

Bildiğiniz gibi, AWM, şüphesiz, PUBG'deki en acımasız ve otoriter cesur aksiyon tüfeğidir. Tek atış Spetsnaz Miğferi (genellikle Seviye 3 olarak bilinir) yeteneği, onu diğer keskin nişancılar arasında öne çıkarır. Silah ayrıca, 945 m/2'lik çılgın mermi hızıyla zirveye ulaşan oyundaki en iyi menzile sahip. AWM'nin tek dezavantajı, kıt olan ve yalnızca bir sandıktan alınabilen cephanedir. Bunun dışında, özellikle dezavantajları en aza indirmek için bir baskılayıcı ve yanak yastığı kullanıyorsanız, bu tabanca harikalar yaratabilir.Artıları


Yüksek Hasar, Tek Atışta 3. Seviye Kask
İyi Menzil ve Atış Doğruluğu
Yüksek Mermi Hızı

Eksileri

Çok gürültülü
Cephane bulmak zor olabilir
AWM, tek seferlik seviye bir veya iki seviye yelek yapmaz, bu da onu M24 ve Kar98k'ye çok benzer kılar
Kullanılabilirlik kıt
Mk14 EBR
To Top