PUBG Mobile 1.9 Hack Mod Apk+Obb 1.9.0 - (ESP + Sınırsız Uc) 2022

PUBG Mobile  , Hindistan'daki en popüler çok oyunculu battle Royale oyunlarından biridir, Bu oyunda, her oyuncunun bir adada spawn olduğu Bgmi 1.9 hack mod apk'yı paylaşacağım ve Son kalan oyuncu oyunu kazanır.


Bu yazımda PUBG 1.9.0 mod apk indirme linklerini ve Bgmi mod apk 1.9 özelliklerini paylaşacağım 

Bu yazımda sizlere BGMI 1.8.0 Mod Apk paylaşacağım. Bu mod apk Antiban apk olduğundan hesabınız banlanmaz. Ayrıca BGMI 1.9.0 Yayın Tarihini ve Yama Notlarını Buradan Okuyabilirsiniz .

PUBG 1.9 Mod Apk Detayları

PUBG Mod Apk 1.9.0 Özelliklerinin Listesi

 • ESP
 • Duvar kesmek
 • Sınırsız UC.
 • Hedef robotu.
 • çim yok
 • Geri Tepme Yok
 • Sınırsız cephane
 • Tüm Kaplamaların Kilidini Açın Metal Kafa
 • Kök Gerekmez
 • Yasaklanma Karşıtı
 • 90 FPS
 • Düşman Sağlığı
 • Düşman Sayısı
 • Sis Yok
 • Su yok
 • Düşman Konumu (ESP)

PUBG Mod Apk 1.9 Avantajı

Battlegrounds Mobile India Mod Hack 1.9 APK , sanal bir atmosferde çeşitli harita manzaraları ile daha fazla özelliği etkinleştirmenize yardımcı olur, Unreal Engine 4'ün tüm gücünü kullanarak güzel dünyayı hayata geçirebilir, 3D ses efektleri ve görsel efektlerle tamamlayabilirsiniz . gerçekten sürükleyici mobil deneyim.

Karakterinizi ve tarzınızı seçin. Bu sizin için uygun hale getirecek ve Battlegrounds Mobile India (BGMI) Hack Apk 1.9'da eğlenceli bir geziye hazırlanacak.

BGMI MOD APK 1.9.0 Özellikleri

Battlegrounds Mobile India Mod Apk , uzun zamandır oyuncular arasında en popüler mod mobil oyunlardan biri oldu ve şimdi gerçek dünyadaki Bgmi oyuncuları için hazır, bu sefer Hindistan'ın her yerinden insanlar bu oyunu kontrol edebilir ve keyfini çıkarabilir ve düşmanları öldürebilir. BGMI Mod 1.9 APK'daki bu saldırılarla.

Bgmi Sınırsız Sağlık Hack

Sınırsız Sağlık hilesi oldukça faydalı bir hiledir çünkü bu özellikler sizi Bgmi ve Pubg mobile'da hayatta tutacaktır. Sınırsız Sağlık hilesi, rütbenizi ve Seviyenizi yükseltmenize yardımcı olacaktır.
BGMI Duvar Hack İşlevi

BGMI hack sürümü, wallhack işlevini destekler. tadını çıkarabilirsiniz. Ancak BGMI 1.9'da birden çok kez kullanmayın, aksi takdirde BGMI ekibi tarafından engellenirsiniz. Biraz oyun oynayın, oyunu bozmaya çalışmayın, düşmanlarınızın tam yerini bulmak için duvar hack işlevini kullanın.

PUBG Sınırsız UC

Evet, ayrıca sınırsız BGMI UC (BGMI mod APK sınırsız para) kazanabilir ve bunu Battlegrounds Mobile India Mod Apk'taki herhangi bir öğe içeriğini satın almak için kullanabilirsiniz . BGMI Hack Mod Apk 1.9'da çeşitli iyi Öğeler ve Yapılacak Şeyler olduğundan, bu UC'yi çeşitli öğeler satın almak için kullanabilirsiniz.

Yasaklama Karşıtı

Yasaklanma karşıtı da bu Uygulamanın önemli bir yönüdür. Bilgin olsun, sana her zaman Antiban'ın tam olarak ne olduğunu söylerim.

Bu, BGMI programcıları ekibinin saldırılarınızı yakalayabileceği ve karşı bir düşmanı rapor ederek hesapları Kilitleyebileceği bir prosedürdür. Antiban, BGMI 1.9'da herhangi bir sorun yaşamadan sayısız hack'i kolayca kullanmanın olası bir yoludur .

PUBG Sınırsız BP

BP (Battle Point) , Battlegrounds Mobile India'daki (BGMI) başka bir para birimidir, bu parayı farklı kutular açmak için kullanabilirsiniz. Ancak bazen BGMI'da beklemediğiniz hediyeler alabilirsiniz .
BGMI nişan robotu
Aimbot, düşmanı otomatik olarak hedefleyebilen ve hedef düşmanı öldürmek için ateş edebilen bir video oyunu özelliğidir. Düşmanları otomatik olarak tespit edin ve onları vurun. Ancak, Aimbot görülmemek veya rapor edilmemek için düşmanı duvardan geçerek binaya ateş ederek öldürmedi.

Aimbot sadece Guns için uygundur, el bombası ve diğer silahlar için kullanılamaz. Oyuncular bu özelliği dikkatli kullanmalıdır çünkü birçok oyuncu tarafından rapor edilirseniz hesabınız BGMI'den yasaklanabilir .

PUBG Gerçekçi Silahlar

BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA Mod Apk 1.9'un bu özelliği şu anda ek olarak BGMI'nin ilk kullanımında. Bir aksiyon oyununda ihtiyaç duyulan ilk şey, gerçekçi ses ve gerçek gibi yüksek grafikli silahlardır.

Ayrıca BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA gerçek dünyaya benzeyen tugay silahlarında. Bu, çok gerçekçi bir silah alacağınız ve kendinizi gerçek bir silah gibi hissedeceğiniz anlamına gelir.

Otomatik Nişan 

Bu oyunda tavuk yemeği yemek için Endless Bullets'a sahip olmanıza gerek yok. Çünkü bu BGMI Hack Mod APK 1.9'da, AimBot ile birlikte AutoAim gibi gelişmiş özellikler edineceksiniz .

Geri Tepme Yok

Geri Tepme Yok, adıyla kolayca karakterize edilir. Herhangi bir zamanda BATTLEGROUNDS MOBILE HİNDİSTAN maçıyla oynarsınız.

No Recoil harika bir özellik çünkü düşmanınızı hızlı ve kolay bir şekilde alt etmenize yardımcı olacak. No Recoil ayrıca silahlarınızı daha ölümcül hale getirecek.

BGMI Mod 1.9 APK Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki adımları takip ederek BGMI MOD APK + OBB Dosyasını kolayca indirebilirsiniz . Kolaylıkla takip edebileceğiniz adım adım basit çözümler yazdık.

BGMI 1.9 APK

BGMI 1.9 OBB

BGMI Mod Giriş Problemi Nasıl Düzeltilir?

BGMI Hack Hileli apk 1.9.0'daki herhangi bir Giriş sorununu çözmek için adım adım kılavuz burada. Sadece dikkatlice okuyun.

Sadece Facebook hesabınızla giriş yapın . Google Play hesabınız veya Twitter hesabınız varsa, onu Facebook hesabınızla ilişkilendirin.
Facebook uygulamalarını Android Telefonunuzdan kaldırın Yalnızca Mobil verilerinizle Giriş Yapın. Giriş için WIFI kullanmayın.
İlk olarak, BGMI logosu göründükten sonra BGMI Mod APK'yı açın, Mobil verilerinizi (internet) kapatın.
Şimdi Twitter Giriş Açılır Penceresi görünecek, İnternetinizi Açın ve yalnızca Twitter hesabınızla giriş yapmayı deneyin. Twitter ile bağlantılı değilse, önce hesabınızı Twitter ile bağlayın.
Artık hesaplarınıza başarıyla giriş yapabilirsiniz.
“ Diğer Uygulamalar Üzerinde Görüntüleme ” İznine İzin Ver
Hala hata alıyorsanız, aşağıya yorum yapın, sorununuzu çözmeye çalışacağız.

BGMI Mod APK dosyasını yüklerken hata alıyorum.

BGMI Mod APK sürümünü Yükleme/Açma ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız veya google hesaplarında/Facebook hesaplarında oturum açma hatasıyla karşılaşıyorsanız, sorununuzu çözmek için aşağıdaki videoları izleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

İşte BGMI Hack/Mod 1.9.0 Apk hakkında en çok sorulan sorular.

BGMI MOD APK v1.9.0 Nasıl Kurulur?

Battleground Mobile India Mod APK dosyasını ve OBB dosyasını indirin.
BGMI Mod APK dosyalarını yükleyin.
OBB dosyasını Android > OBB Klasörü > com.pub.imobile klasörüne yapıştırın ( mevcut değilse bir tane oluşturun).
Şimdi Açın ve Google hesabınızla oturum açın.

BGMI Mod ve PUBG mod Apk arasındaki fark

BGMI ve PUBG Mobile'ın biri dışında neredeyse hiçbir farkı yok. BGMI özellikle Hintli oyuncular için piyasaya sürülürken, Pubg Mobile küresel bir oyundur ve Hindistan'da yasaklanmıştır.
BGMI Verileri İhlal Ediyor mu?

Yanımızdaki birçok haber sitesinden farklı yazılar okuyabiliyoruz. Birçok site araştırması, neredeyse hiçbir veri ihlali kanıtıyla sonuçlanmaz . BGMI Developers ayrıca Çin veya başka bir ülke ile herhangi bir veri paylaşmadıklarını da doğruladı.

To Top