Samsung Galaxy F13, 6.000 mAh'lik büyük bir pil ile resmiyet kazandı

Samsung bugün, Hindistan'da Galaxy F13'ü duyurdu. Telefon, büyük bir farkla Galaxy M13'e benziyor - daha büyük 6.000 mAh pil için yer açmak için daha kalın.

Galaxy F13, Exynos 850 yonga seti ve 4 GB RAM ile geliyor. İki depolama seçeneğine ve 1 TB'a kadar daha fazlası için özel bir microSD yuvasına sahiptir.

Telefon, Full HD+ çözünürlüğe sahip 6,6" LCD ekran üzerine inşa edilmiştir. Selfie kamerası, üst kısımdaki Infinity-V çentiğine monte edilmiştir ve 8MP sensörle birlikte gelir.

Arkada üç kamera daha var - 50MP ana, 5MP ultra geniş ve 2MP derinlik sensörü. Dikdörtgen adada ayrıca tek bir LED flaş bulunuyor.


Büyük pil, bazı rakiplerin sunduğu hızlara yakın olmayan 15W hızlı şarj desteği ile birlikte gelir, bu nedenle bunu bir gecede geçirmeniz daha iyi olur.

Galaxy F13 çift SIM'li bir telefon ve şirkete göre bu kadar düşük bir fiyat aralığındaki bir cihaz için bir ilk olan bir karttan diğerine otomatik veri geçişine sahip olacak.

Telefon, Android 12'nin üzerinde One UI'ye sahiptir. Bir başka güzel özellik de, kilidi açmak için kullanılan yüz ve parmak izi dahil olmak üzere kişisel verilerin Samsung Knox Security korumasıdır.

Galaxy F13, Waterfall Blue, Nightsky Green ve Sunrise Copper boya işlerinde gelir. 64 GB varyant için fiyat 11,999 INR (155 $) ve 128 GB seçenek için 12,999 INR (167 $). Satışlar Samsung Hindistan web sitesinde ve Flipkart'ta tam olarak yedi gün içinde başlayacak - 29 Haziran.

To Top