Samsung Galaxy S23 Selfie Kameranın Daha Yüksek 12MP Sensörlere Sahip Olması Bekleniyor

Samsung Galaxy S23 serisinin önümüzdeki yıl piyasaya çıkması bekleniyor. Koreli devin Galaxy S22 serisinin halefi olarak Galaxy 23 Ultra , Galaxy S23+ ve Galaxy S23'ü 2023'ün başlarında piyasaya sürmesi bekleniyor . Samsung'un S serisi cihazları, özellikle arka optikler açısından en iyi kameralardan birini sunuyor. Ancak S serisi cihazlarda bulunan selfie kameralar, Galaxy S10'dan başlayarak (Ultra modelleri hariç) 10MP olarak kalmıştır. Şimdi, bu değişmek üzere.


Galaxyclub'dan gelen bir rapora göre Samsung, Galaxy S23'ün ön kamerasına önemli bir yükseltme getirmeye hazırlanıyor. Galaxy S22+ ve S22 şu anda 10MP özçekim birimleri sunarken, S22 Ultra özçekimler için 40MP kamera sunuyor.

Samsung Galaxy S23 Daha İyi Bir Selfie Kamera Alabilir

Rapora göre, Galaxy S23 ile ilgili ilk bilgiler, Samsung'un sonunda 10 MP'lik bir selfie kameradan daha iyi ve daha yüksek çözünürlüklü bir kameraya geçebileceğini ima ediyor. Galaxy S23 ve Galaxy S23+ cihazlarının ön tarafında 12 MP kamera olması bekleniyor. Bunun doğru olduğu ortaya çıkarsa, bu, 2019'dan bu yana ön seçeneklere yapılan ilk yükseltme olacak.

Şu an için, selfie kamerasının Galaxy Fold 3'te gördüğümüz gibi delikli bir oyuğa mı yerleştirileceği yoksa ekranın içine mi gizleneceği belli değil . Cihaz OIS desteğiyle gelebilir veya gelmeyebilir 一 şimdilik belirsiz. Ayrıca, Galaxy S23 Ultra'nın Galaxy S22 Ultra'daki 40MP sensörden yükseltme alıp almayacağı şu an için belirsiz.


Samsung Galaxy S23 serisi şu andan itibaren en az yedi ila sekiz ay uzakta, bu da önümüzdeki günlerde telefonun yeni yükseltmesi ve teknik özellikleri hakkında daha fazla şey duymamız gerektiği anlamına geliyor.

To Top