Samsung Galaxy S23 Serisi Gelişmiş Ön Sensörler Getirecek, Ama Ekran İçi Kamera Yok

Samsung, yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonlarının ön kameralarına iyileştirmeler getirebilir, ancak göze çarpan yenilikler olmadan. Dün, Güney Koreli endüstri kaynakları, üreticinin Galaxy S23, S23 Plus veya Galaxy S23 Ultra için ekran içi kamera teknolojisini kullanmayı düşünmediğini bildirdi .
Bilgi, Ianzuk tarafından Naver web sitesinde yayınlandı. Sızıntı yapan kişi, " Samsung Galaxy S23 serisinde ekran kameralarının kullanılamayacağını" belirtiyor . Detay şaşırtıcı olmamalıdır, çünkü üretim maliyeti çok yüksektir ve kullanımı genel görüntü kalitesini tehlikeye atabilir. Öte yandan teknoloji, Galaxy Z Fold 4'te de yer alabilir.

İddia ortaya çıkarsa, Galaxy S23 hayranları için bir rahatlama olacaktır. Galaxy Z Fold 3 ve Xiaomi Mix 4'teki çok sayıda ekran altı kamera testi, teknolojinin delikli bir lensle aynı düzeyde fotoğraf çekmesi için hala çok fazla geliştirmeye ihtiyacı olduğunu açıkça gösteriyor. 

Bu ekran altı kamera olasılığını göz ardı eden önceki söylentiler, en son S serisi Samsung cep telefonunun nihayet 2019'da piyasaya sürülen Galaxy S10'dan bu yana kullanılan 10MP sensörlerin yerini alabileceğini iddia etti. GalaxyClub, yeni nesil cephenin çözünürlüğünün kameralar 12 MP'ye kadar sıçrayacaktır.

Samsung Galaxy S23 ve Plus ve Ultra sürümleri, Snapdragon 8 Gen 2 0 ile 2023'ün ilk çeyreğinin ortalarında piyasaya sürülebilir. İddia edilen Samsung Exynos 2300 işlemci ile belirli pazarlarda alternatif varyantların piyasaya sürülmesi olasıdır.
To Top