Squid Game 2. Sezonu Yeni Fragmanla Onaylandı: İçerik Oluşturucu Paylaşımlarını Göster Yeni Sezon Hakkında Not

Resmi olarak, Squid Game'in 2. Sezonu geliyor ve yeni bir teaser ve yaratıcı Hwang Dong-hyuk'tan bir kelime çıktı.

Kore gerilim filmi Squid Game, 2021'de tekrar vizyona girdiğinde Netflix için sürpriz bir başarıydı. Şimdiye kadar vizyona giren en popüler Netflix dizisi haline gelerek herkesi şaşırttı. 656 milyon saat izlenen Bridgerton Sezon 2'den önceki ilk 28 gün içinde 1.65 milyar saat izlendi.

Ve şimdi dizinin yaratıcısı Hwang Dong-hyuk, popüler dizinin 2. sezonunun yapım aşamasında olduğunu ve Netflix'e geleceğini onayladı. Bunun yanı sıra, Sezon 2'nin gelişini anlatan yeni bir teaser da yayınlandı.

Kalamar Oyunu 2. Sezon Geliyor

Hwang Dong-hyuk'tan gelen mesaj, Gi-hun'un Ön Adam olarak geri döneceğini ve ayrıca "ddakji'li takım elbiseli adam geri dönebileceğini" doğruluyor. Ayrıca Young-hee'nin erkek arkadaşı Cheol-su'nun önümüzdeki sezonda tanıtılacağını doğruladı.

“Geçen yıl 'Squid Game'in ilk sezonunu hayata geçirmek 12 yıl sürdü. Ama 'Squid Game'in şimdiye kadarki en popüler Netflix dizisi haline gelmesi 12 gün sürdü," diye yazıyor Hwang. “'Squid Game'in yazarı, yönetmeni ve yapımcısı olarak, dünyanın dört bir yanındaki hayranlara büyük bir alkış. Şovumuzu izlediğiniz ve sevdiğiniz için teşekkür ederiz… Yepyeni bir tur için bize bir kez daha katılın.”

Geçen yıl, dizinin ilk sezonunun başarılı bir şekilde yayınlanmasından sonra, Hwang şu anda dizinin ikinci sezonu için 'planlama aşamasında' olduğunu doğruladı. Netflix eş CEO'su Ted Sarandos, "Squid Game evreni daha yeni başladı" diyerek şovdan daha fazlasını alacağımız anlamına geldiğini doğruladı.

Squid Game'in 2. sezonunu ne zaman görebileceğimize dair net bir resmi zaman çizelgesi yok, ancak Hwang'ın Vanity Fair ile yaptığı bir röportaja göre , gelecek sezon ya 2023'ün sonunda ya da 2024'ün başlarında mevcut olabilir. Ve görünüşe göre gelecek. oyunlarla daha da mide bulandırıcı oyunlar olacak.

To Top