Telegram Premium aboneliğinin bu ay başlayacağı onaylandı

Telegram Premium söylentileri bir süredir ortalıkta dolaşıyor ve bugün, şirketin kurucusu ve CEO'su Durov, herkesin ek özellikler, hız ve kaynaklar elde etmesine olanak tanıyan bir abonelik planı olan Telegram Premium'un bu ayın sonunda kullanıma sunulacağını doğruladı.


Durov'un telgraf gönderisine göre, bu değişikliğin ana nedeni, platformun talepkar kullanıcılarının platformun mevcut limitleri daha da yükseltmesini istemesi ve onlar için özel abonelikler sunmanın mevcut özelliklerimizi ücretsiz tutarken daha fazlasını elde etmelerini sağlayacak olmasıdır. Ücretli aboneler ek özelliklere, hıza ve kaynaklara erişebilir. Kullanıcılar ayrıca Telegram'ı destekleyebilecek ve yeni özellikleri ilk alan kulübe katılabilecekler.
Durov ayrıca "mevcut tüm özelliklerin ücretsiz kalacağını ve birçok yeni ücretsiz özelliğin geleceğini" doğrulayarak, mevcut Telegram kullanıcılarının şu anda deneyimledikleri özellikler için premium aboneliğe yükseltmeye zorlanmayacaklarını ima etti. Ek olarak, Telegram Premium'a abone olmayan kullanıcılar, Premium kullanıcılar tarafından gönderilen ekstra büyük belgeleri, medyayı ve çıkartmaları görüntüleme veya önceden sabitlenmiş Premium tepkileri eklemek için dokunma gibi bazı özelliklerinden de yararlanabilecektir. aynı şekilde tepki vermek için mesaj.

Şirketin halka açık kanallardaki reklam denemelerinin beklenenden daha başarılı olduğunu açıklayan Durov, kullanıcıların gelecekte sitenin ana odak noktası olmaya devam etmesini sağlamak için hizmetin öncelikle reklamcılar tarafından değil, kullanıcılar tarafından finanse edilmesi gerektiğini söylüyor.
To Top